«Епоха доповнених інновацій» - фінський професор Альф Рен у проєкті ReІnforceUA від МІМ

11 жовтня 2022

На обкладинці його сторінки у фейсбуці – «I stand with Ukraine», а у твіттері не бракує згадувань України. За плечима – ґрунтовна і багаторічна робота у сфері інновацій та креативності, численні публічні виступи, статті та понад два десятки книг. А вже 12 жовтня Альф Рен, фінський професор, автор і оратор з Данії, спілкуватиметься з українською аудиторією в рамках національного освітнього проєкту ReІnforceUA.

Зараз Альф Рен є професором інновацій, дизайну та менеджменту в Університеті Південної Данії. Як стратегічний радник, він супроводжує багато компаній – від нових стартапів до бізнесів зі списку Fortune 500. Його ім’я неодноразово з’являлося у рейтингу Thinkers50, зокрема, у 2016 році він потрапив до переліку Guru Radar – списку «30 мислителів менеджменту, які, швидше за все, формуватимуть майбутнє».

Наразі Альф розподіляє свій час між науковою роботою, корпоративним консультуванням, основними виступами та своєю любов’ю до популярної треш-культури. Його наукова робота часто базується на неінтуїтивному аналізі основних припущень в управлінському мисленні. Як спікер Альф відомий своїми цікавими, хоча й складними доповідями та семінарами, а також тим, що він є одним зі стабільно найкращих ораторів на будь-якому заході, на якому виступає.

Креативність та інновації вважають запорукою успіху в бізнесі та житті, і під час криз вони стають важливішими, ніж будь-коли. При цьому ми живемо в час стрімкого розвитку інструментів, щоб ці інновації втілювати, включно з новими додатками штучного інтелекту та метавсесвіту, які збільшують наші творчі здібності, а нові технології уже не за горами. Таким чином, ми вступаємо в епоху «доповнених інновацій». У цій новій реальності потрібно буде вирішувати глобальні проблеми та задовольняти потреби в ресурсах. У своїй доповіді спікер розповість про те, як досягти успіху в епоху інновацій і де слід чекати підводних каменів.

Заплануйте собі вечір 12 жовтня задля віртуальної зустрічі з Альфом Реном та майте змогу поставити йому запитання у прямому ефірі. Традиційно починаємо о 18.00 за Києвом. Посилання на реєстрацію https://reinforceua.com/lectures/25