Фінанси – не для того, щоб рахувати, а для того, щоб думати

У бізнес-школі МІМ-Київ триває старт PMD-програм.

08 листопада 2016

Цієї п’ятниці, 4 листопада, відбувся перший модуль слухачів програми «Управління фінансами».

Вітали МІМівців Ірина Тихомирова та Олексій Виноградов. Вони розповіли про «золоту» команду фінансистів, яка викладає на даній програмі, привілеї для слухачів (закриті заходи, електронні міжнародні ресурсні бази), вдалися до невеликого екскурсу в історію бізнес-школи.
Під час знайомства з’ясували сфери діяльності, коло інтересів та цілі нових членів сім’ї МІМу. Серед слухачів – представники сфери фарми, енергетики і нафтопереробної промисловості, медіа, рітейлу, банківських послуг, продажу і оренди нерухомості. Це керівники фінансових підрозділів, бухгалтери, власники компаній, котрі прагнуть розуміти бізнес як єдиний механізм, прогнозувати фінансовий стан компанії та наслідки ухвалених рішень, визначити стратегію розвитку та підвищити ефективність компанії.
«Для чого люди, котрі в силу свого практичного досвіду знають подекуди більше, ніж визнані професори, ідуть в бізнес-школи? По-перше, навчитися бачити бізнес як єдиний механізм, розуміти, як рішення кожного окремого відділу може вплинути на весь бізнес. Тож слухайте, що вам говоритимуть на лекціях, і ставте правильні питання.
По-друге, нетворкінг. Я хочу, щоб ви багато читали, думали і відвідували усі заходи бізнес-школи, де спілкувалися б з іншими членами МІМівської спільноти. Вам треба налагоджувати зв’язки, ви маєте стати справжньою community. Це надзвичайно важливо, якщо ви хочете отримати максимум за ці 6 місяців»,
- так надихаюче розпочався перший модуль слухачів програми PMD «Управління фінансами» з Максом Гольцбергом – професором із гарвардським «корінням», який і створював цю програму.
Легко – не буде, цікаво – обіцяємо. Тож, дорогі МІМівці, спілкуйтеся, зустрічайтеся (часто в рамках групи з’являються спільні проекти) і нехай ваша інвестиція в себе буде ефективною!