Гаррі Джейкобс: «Я би інвестував зараз свій капітал у розвиток України»

​4 жовтня у МІМ-Київ відбулася наповнена глибокими сенсами і мудрістю зустріч з Гаррі Джейкобсом – американським письменником, дослідником і консультантом в області управління бізнесом, економічного і соціального розвитку, освіти та глобального управління.

06 жовтня 2016

Привітала гостя із візитом до МІМу президент Бізнес-школи Ірина Тихомирова: «Представляючи містера Джейкобса можна говорити, що це письменник, дослідник, виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки, голова ради Консорціуму світових університетів, але те, що він є членом Римського клубу, заслуговує найбільшої уваги. 100 вчених-членів Клубу, які не представляють жоден уряд, роблять прорив у вивченні проблем сучасності. Тож ми говоримо про те, що це 1 із 100 найбільших інтелектуалів світу. І те, що містер Джейкобс ділиться з нами своїм досвідом, велика честь. Впевнена, що сьогоднішня плідна і цікава розмова створить підґрунтя для подальших роздумів і дискусій».

Ще в час, коли Apple лише починала свою історію, Гаррі Джейкобс пророкував їй успішне майбутнє. Така success story не єдина, є багато інших світових компаній, які змогли досягнути вершин успіху і досі залишаються лідерами. Саме такі приклади можуть чомусь вчити, а саме розумінню процесу досягнення. Протягом 40 років плідної роботи, він намагався дослідити, що ж спільного стоїть за цим успіхом у всіх відомих компаній. Тож розкриваючи головну тему зустрічі «Психологія досягнень», спікер розглянув кожну складову процесу генерування досягнень:Наприкінці зустрічі Гаррі Джейкобс розповів про своє бачення українського майбутнього: «Україна – досить молода країна, їй лише 25. Є безліч країн, які набагато «старші» від неї, але тільки нещодавно змогли досягнути розумного управління. Що б ви не робили, потрібен час. Творення країни – не швидкий процес. Якби я зараз мав великий капітал, я інвестував його саме в цю країну. У вас є культура, хороші люди, і можливість вчитися на прикладі інших, а головне енергія. Так, я вірю, що в цієї країни величезний людський потенціал. Використайте цю енергію, щоб створити не радянську, європейську чи американську модель країни, а Вашу. Ви можете стати взірцем. Не можу спрогнозувати, скільки часу знадобиться, щоб знайти формулу побудови, правильних лідерів, але точно знаю, що це буде».