Консультант світових лідерів Рон Каруччі з лекцією, як знову навчитися довіряти, 19 жовтня на ReІnforceUA від МІМ

17 жовтня 2022

Українське суспільство має колосальний запит на довіру. Дослідження соціологів вказують, що у складних ситуаціях воєнної реальності люди почали значно більше довіряти президентові, державним органам, Збройним Силам, рятувальникам та волонтерам.  На тлі цього немає довіри до політиків, судової системи, чиновників.

Важко спрогнозувати, яким буде ландшафт довіри після війни, однак напевно можна стверджувати, що саме на неї спирається суспільство зараз і з неї зростає життєстійкість.

«Я розумію, що багато ваших співгромадян переживають нескінченний потік травм, і відновлення відчуття довіри та надії потребує певної роботи над цим. Оскільки ваша прекрасна нація та народ працюють над відбудовою і відновленням, довіра один до одного та віра в майбутнє може виявитись складною задачею, і я хотів би під час зустрічі висловити кілька думок про те, як подолати цей виклик», – так анонсує свою зустріч з українською аудиторією Рон Каруччі.

19 жовтня о 18:00 за Києвом він прочитає лекцію «Як знову навчитися довіряти» у рамках загальнонаціонального освтінього проєкту ReІnforceUA.

Зареєстровані користувачі традиційно можуть поставити спікерові запитання під час трансляції. Отримати доступ до онлайн-показу лекції можна за посиланням:  https://reinforceua.com/lectures/26.

Ім’я Рона Каруччі добре відоме у світі. Він є співзасновником і керуючим партнером компанії Navalent, працює з генеральними директорами та топ-менеджерами, які здійснюють трансформаційні зміни для своїх організацій та галузей. Його книга «Повстання до влади» стала бестселером №1 на Amazon. А минулорічна його робота стосується якраз питань довіри – це книга «Бути чесним, керувати силою правди, справедливості та мети», яка вже встигла здобути відзнаку NYC Big Book Award 2021 – Business General.

Рон є популярним дописувачем Harvard Business Review, де його статтю щодо лідерства було названо однією з найважливіших ідей менеджменту 2016 року. Він також є постійним автором Forbes і двічі був спікером TEDx. Його роботи представлені у журналах Fortune, CEO Magazine, Inc., BusinessInsider, MSNBC, Business Week, Inc., Fast Company, Smart Business.