Корпоративна програма для ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг»

01 серпня 2018

Як управляти проектами, проектними ризиками, формувати проектні команди, бюджет та здійснювати контроль виконання проекту навчалися співробітники ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг» (м. Вінниця) в рамках короткострокової корпоративної програми від Бізнес-школи МІМ.

«Враження позитивні як від самого навчання, так і від викладача. Викладач направив нас на інший спосіб мислення в процесі проектного ведення бізнесу, що дуже важливо», - розповів про программу «Управління проектами» Олег Буркалец, заступник директора з організаційного розвитку ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», який також проходив навчання.

Викладачем програми був Сергій Воронов, доцент кафедри менеджменту та економіки МІМ, к.ф-м.н., МВА, голова Наглядової ради українсько-американсько-швейцарської групи компаній «UICC», автор книги «Як укладати міжнародні торгові контракти», а також понад 30 публікацій.

За словами Олега, найбільше у програмі йому сподобались кейси, якими був підкріплений навчальний матеріал. «Отримані знання будуть використані в формуванні регламентів бізнес-процесів проектного управління в компанії», - додав пан Буркалец.