Марина Колосок: від DBA дисертації до власної монографії 

09 серпня 2021

У 2021-му році двічі випускниця МІМ (МВА та DBA) Марина Колосок завершила своє дослідження та захистила дисертацію DBA «Управління цінностями: вдосконалення системи на основі узгодження інтересів зацікавлених сторін». 

Метою роботи була розробка теоретико-методичних основ, методичних положень та практичних рекомендацій з удосконалення системи управління цінністю бізнесу. Завдяки своїй практичній цінності дисертація переросла в монографію «Управління цінністю бізнесу на основі погодження інтересів стейкхолдерів».

«Практична цінність цієї роботи в тому, що в ній надані практичні та методичні рекомендації — як організувати роботу бізнесу, орієнтовану на узгодження всіх стейкхолдерів, що підвищує цінність бізнесу як для власника, так і для інших зацікавлених осіб. Ця робота є дійсно корисною для бізнесу», - відзначила науковий керівник Ліна Хасан-Бек.

«Висловлюю щиру подяку МІМ та Президенту Бізнес-школи Ірині Тихомировій за створення умов для дослідження та публікації. А також професору кафедри бізнес-адміністрування Ліні Хасан-Бек за безцінні поради, постійну підтримку та професійне керівництво роботою над дослідженням та монографією», - Марина Колосок, випускниця МВА-2012, DBA-2021.