MBA чотирьох континентів

Бізнес-школа МІМ відкриває новий напрямок. З 2019 року слухачі МВА-програм МІМу матимуть можливість отримати актуальні бізнес-знання вже на чотирьох континентах - Північна Америка (США: Carnegie Mellon University), Африка (ПАР: Stellenbosch Business School, GIBS), Азія (Китай: СEIBS) та Європа (Швейцарія: Thunderbird School of Global Management’s).

25 листопада 2019

Бізнес-школа МІМ відкриває новий напрямок. З 2019 року слухачів МВА-програм МІМу матимуть можливість отримати актуальні бізнес-знання  вже на чотирьох континентах - Північна Америка (США: Carnegie Mellon University), Африка (ПАР: Stellenbosch Business School, GIBS), Азія (Китай: СEIBS) та Європа (Швейцарія: Thunderbird School of Global Management’s).

25 листопада в Шанхаї в найбільшій та найавторитетнішій бізнес-школі Китаю - СEIBS - стартував міжнародний модуль відразу для двох груп - МВА та SE-МВА Бізнес-школи МІМ

“Ми раді можливості обмінятися досвідом із слухачами з України. Головний фактор успіху СEIBS - інтернаціоналізація. Бізнес інтернаціоналізується і освіта має бути інтернаціоналізованою. Тому ми в СEIBS концентруємося на кейсах китайських компаній в міжнародному контексті. Упродовж стажування ви матимите можливість краще зрозуміти нашу культуру, китайську ситуацію, дізнатися що це означає для бізнесу, знайти проекти для можливого співробітництва. Впевнений, що наші 2 школи будуть розвивати співробітництво, і сподіваємось, що наші студенти також зможуть приїхати на навчання до Києва”, - сказав президент Бізнес-школи СEIBS  Мінджун ЛІ (Mingiun LI) під час урочистої церемонії відкриття навчального модулю. 

“Для нас надзвичайно важлива ця співпраця. Адже в бізнес-школі СEIBS утверджують принцип, який є актуальним і в Україні: china essence - global significance ( з англійської - “китайська сутність - глобальна значущість”). Крім того китайська економіка - друга за розміром економіка  світу. Вона відрізняється як інноваційними продуктами так і інноваційними бізнес-моделями. Тому я переконана, що початок нашої співпраці з СEIBS є надзвичайно важливим для наших слухачів та бізнес-середовища України в цілому”, - відзначила Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова. 

СEIBS (China Europe International Business School) це бізнес-школа заснована урядом Китаю та Європейським Союзом (ЄС) у 1994 році, в якості його виконавчих партнерів виступали Шанхайський університет Цзяо Тонг та EFMD. CEIBS має кампуси в Китаї: Шанхаї, Пекіні, Шеньчжені; в Африці: Аккрі в Гані; в Європі: Цюріху. Відома своєю академічною суворістю, CEIBS є першою бізнес-школою на материковій частині Китаю, яка була акредитована як EQUIS, так і AACSB, і єдина бізнес-школа в Азії, програми MBA та Executive MBA якої одночасно потрапили до топ-5 рейтингу Financial Times.