Мери захистили стратегії розвитку своїх міст

​Завершилося навчання на другій програмі «Школа мерів», і 15 жовтня 11 команд-учасників захистили стратегії розвитку своїх міст.

17 жовтня 2016

Презентацією випускних робіт команди підсумували 6 місяців навчання на програмі. Останні півроку чинні та майбутні представники місцевого самоврядування навчалися, як формувати та реалізовувати стратегії розвитку міст, переймали досвід колег із Кракова, Лодзі та Любліну, і головне – розробляли проекти стратегій розвитку своїх міст за підтримки експертів.

Як засвоїли слухачі здобуті на програмі знання, оцінювала експертна комісія, до складу якої увійшли: Вадим Прошко - експерт Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», Ігор Лєпьошкін - Головний експерт з питань місцевого врядування та розвитку у Проекті «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС/PLEDDG), випускники першої програми «Школа мерів» Василь Гошовський (Миколаїв) та Тетяна Бойко (Чернігів), а також засновник програми Руслан Рохов.

7 команд успішно склали іспит. Експерти відзначили 4 найкращі роботи – це стратегії Маріуполя, Вугледара, Полтави та Ужгорода.
Вручення сертифікатів учасникам програми відбудеться 5-6 грудня, під час Міжнародного Конгресу Мерів.