МІМ-Київ – Тop Business School за рейтингом Еduniversal 2016

​МІМ-Київ – єдина бізнес-школа України у категорії «Top business school with significant international influence».

01 грудня 2016

28 листопада Бізнес-школа МІМ-Київ отримала 4 Пальми на 9th Eduniversal World Convention* у Австралії. Під час урочистої церемонії на мальовничих землях виноробні Sandalford нагороду отримувала президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова. До слова, всього у Східній Європі таку ж нагороду отримали лише 16 бізнес-шкіл.

Eduniversal Palmes вказує на рівень міжнародної репутації академічної установи. Класифікація за Palmes проводиться з використанням двох основних елементів: критерій інтернаціоналізації та голосування деканів бізнес-шкіл з усього світу. Тож ця нагорода свідчить, що Бізнес-школа МІМ-Київ зазнала позитивних змін протягом останнього року. І як еталон академічної досконалості та успішної інтернаціоналізації вкотре підтвердила свій вплив не тільки на теренах України, а й на міжнародній арені бізнес-освіти.


*9th Eduniversal World Convention – глобальна конференція, яка щороку збирає представників академічного світу кращих навчальних закладів. Пленарні засідання та конференції, організовані в рамках Eduniversal World Convention – це хороша нагода об’єднатися зі школами з різних географічних районів земної кулі і обмінятися думками та ідеями про глобальну вищу освіту, поділитися своїм передовим досвідом та нововведеннями, щоб разом будувати майбутнє бізнес-освіти.