МІМ підтримує Реформу державного управління

Місія Бізнес-школи МІМ – послідовне створення критичної мас відповідальних лідерів – рушійної сили конкурентоспроможності України.

20 жовтня 2017

Місія Бізнес-школи МІМ – послідовне створення критичної маси відповідальних лідерів – рушійної сили конкурентоспроможності України. І в той час, коли система державного управління потребує оновлення кадрів, ми всебічно сприятимемо цьому процесу, підтримуючи Реформу державного управління, перш за все – через інформування наших студентів та випускників про актуальні вакансії в органах влади.

Влітку 2017 року Уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління – реформування міністерств. Зокрема триває відкритий конкурс на нові посади в десяти міністерствах, Секретаріаті КМУ, Національному агентстві з питань державної служби, Державному агентстві з питань електронного урядування України.

Мета реформи державного управління – побудувати сучасну, прозору та ефективну систему державного управління та інших галузевих реформ. Міністерства займатимуться формуванням цілісної державної політики, впровадженням реформ та будуть позбавлені невластивих функцій.

Реформа міністерств – це запорука комплексного та якісного впровадження реформи державного управління. У міністерствах будуть створені нові функціональні підрозділи – директорати, що відповідатимуть найкращим практикам відбору на державну службу у країнах Європи та приватному секторі. До нових держслужбовців висуватимуться більш високі вимоги, зокрема щодо професійної компетентності – знання відповідної сфери, стратегічне бачення та планування, впровадження змін, лідерство, ефективна комунікація та взаємодія, досягнення результатів, тощо.

Нові люди прийдуть не в стару радянську систему, а в реформовані міністерства – у нові структури, що працюють за новими правилами та у відповідності до показників оцінки ефективності.

Уряд розробив портал вакансій. Документи для участі можна подати онлайн.

Вся інформація

Вас чекають на новій державній службі!