МІМ пройшов реакредитацію IQA від CEEMAN

З радістю ділимся надзвичайно важливою для нас новиною! Бізнес-школа МІМ отримала офіційне підтвердження реакредитації IQA від CEEMAN.

12 вересня 2017

З радістю ділимся надзвичайно важливою для нас новиною!

Бізнес-школа МІМ отримала офіційне підтвердження реакредитації IQA від CEEMAN.

Відповідний сертифікат було отримано 22 вересня під час урочистої церемонії на 25-ій CEEMAN Annual Conference, що проходила 20-22 вересня в Ханчжоу (Китай).

У липні 2017 р. в МІМі відбувався міжнародний операційний аудит від CEEMAN у рамках проведення чергової реакредитації IQA (International Quality Accreditation). МІМ утретє проходить цей процес — першу акредитацію було отримано ще у 2004 р., і тоді ця

подія стала настільки помітною для Європи, що навіть Financial Times згадала про неї на своїх шпальтах. І досі для бізнес-школи ця акредитація — стимул для самовдосконалення, це можливість подивитися, як те, що робить МІМ, відповідає глобальним цінностям, тим проблемам, що актуальні для всього світу. Завершальною стадією проходження реакредитації став візит міжнародних експертів CEEMAN — Алєнки Брашич (Словенія) і Тетяни Волкової (Латвія), під час якого обговорювалися всі аспекти діяльності бізнес-школи: як ринок оцінює її роботу, яким є зворотний зв’язок із корпоративними партнерами, студентами та випускниками. Підкреслюючи високопрофесійну діяльність МІМу, директор з акредитації CEEMAN Алєнка Брашич підсумувала результати візиту словами: «We are proud to be with you».
«Я хочу подякувати CEEMAN, усій команді МІМу, нашим слухачам, випускникам, партнерам, усій спільноті бізнес-школи за участь і підтримку під час проходження аудиту. Його результати є основою для наших майбутніх спільних перемог», — зазначила президент МІМу Ірина Тихомирова.

Для випускників та студентів Бізнес-школи МІМ міжнародна акредитація IQA – це знак якості їхнього диплома. Наші студенти можуть бути впевнені, що отримують бізнес-освіту, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Фотозвіт події

МІМ пройшов реакредитацію IQA від CEEMAN - МІМ - перша бізнес-школа
МІМ пройшов реакредитацію IQA від CEEMAN - МІМ - перша бізнес-школа
МІМ пройшов реакредитацію IQA від CEEMAN - МІМ - перша бізнес-школа