МІМ навчатиме жінок бізнесу в країнах Вишеградської четвірки: відкрито реєстрацію на програму

03 березня 2023

Розпочався набір на навчальну програму «Посилення підприємницьких навичок українських жінок, які виїхали до країн Вишеградської групи». Цей проєкт Бізнес-школа МІМ реалізовує у співпраці з Вишеградським Фондом та організаціями-партнерами з Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Цю програму підготували для жінок, які через війну були змушені покинути Україну і хочуть розпочати власний бізнес в одній зі згаданих країн.

Базові знання у підприємництві та бізнес-плануванні учасниці отримають від викладачів МІМ, а партнерські організації розкажуть про особливості ведення бізнесу в своїх країнах, можливі перешкоди та шляхи їх подолання.

Початок навчання запланований на 24 квітня 2023 року, а заявки від претенденток прийматимуть до 31 березня включно. З-поміж апліканток буде відібрано 60 українок, по 15 у кожній країні.

Результатом навчання буде робочий бізнес план, який слухачки захищатимуть в якості випускної роботи. Учасниці матимуть доступ до закритої спільноти для нетворкінгу та спілкування з однодумцями.

Подати заявку можна тут: https://goo.su/yz3G8d. Більше деталей на сайті V4WB.EU

ПАРТНЕРИ ПРОЄКТА