МІМ та ІТ-Інтегратор запустили спільний проєкт Survival English

28 березня 2022

Спільні цінності, абсолютна довіра та міцна підтримка - три кити, на яких тримається надійне партнерство у бізнесі. МІМ пишається саме таким партнерством з компанією ІТ-Інтегратор, яке триває вже багато років. Ми разом робили дослідження, працювали над важливими бізнес-кейсами, вдосконалювали ІТ-інфраструктуру МІМу, щоб втілювати найсучасніші технічні рішення для навчання. Зараз ми також разом - мобілізовані для роботи на економічному фронті країни, де надаємо інтелектуальну та психологічну підтримку бізнесу. 

Разом ми повертаємо освіту та бізнес до нормального життя і запускаємо проєкт «Survival English» - курс англійської мови для співробітників компанії ІТ-Інтегратор, які через військову агресію рф опинилися за кордоном. 

Зараз спеціалістам необхідно швидко адаптуватися до нових умов, а найперше - до іноземної мови, якою ведеться спілкування. Курс направлено саме на те, щоб швидко й ефективно вирішувати побутові питання, включити свій професіоналізм, працювати на економіку України та наближувати Перемогу!