МІМ в Одесі: зустріч з підприємцями міста

30 жовтня 2020

12 жовтня команда викладачів Бізнес-школи МІМ провела в Одесі зустріч «Освіта для бізнесу». У ній взяли участь представники одеських спільнот підприємців – управлінці, які ставлять перед собою нові амбітні цілі і прагнуть до збільшення масштабів свого бізнесу. Очевидно, що саме для таких людей бізнес-освіта – найбільш ефективний інструмент для досягнення цілей.

Зустріч була організована за підтримки наших постійних партнерів: консалтингового центру BST Consulting, всеукраїнської бізнес-спільноти Board та Союзу Українських Підприємців.

Під час зустрічі віце-президент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов та директор програми МВА і pre-MBA «Менеджмент і лідерство» Олександр Сударкін розповіли про поточний стан ринку бізнес-освіти, а також про нові інструменти та формати навчання, які МІМ впроваджує в цьому році.

Також Олексій Виноградов провів майстер-клас, під час якого учасники змогли не тільки системно подивитися на практику і логіку підходу до пошуку ідеї позиціонування, але і побачити, як в МІМ підходять до вивчення принципів бізнес-управління.

Дуже приємно було бачити серед учасників наших випускників і слухачів програм МІМ. Так, Ірина Коваленко, менеджер з розвитку експорту Вітмарк - Україна, слухачка програми Pre-МВА Бізнес поділилася з учасниками враженнями про навчання: «У МІМ не тільки отримуєш дуже важливі професійні знання, а й колосальну підтримку від наставників. Слухачі Бізнес-школи можуть розраховувати на зворотний зв'язок від викладачів в будь-який час. А головне – я дійсно застосовую в своїй роботі знання, отримані в МІМ. Адже дуже часто менеджери діють інтуїтивно або використовують «сухі» фінансові моделі. А в МІМ на конкретних кейсах вчать, як застосовувати комбінації різноманітних рішень для певних ситуацій».

Наступна зустріч відбудеться 3 листопада о Дніпрі. Слідкуйте за нашими новинами і приєднуйтесь до нас в новому місті - буде, як завжди, цікаво!