Мрія про МВА здійснилась: випускниця МІМ отримала стипендію BMW Group Fellowships for Ukraine

25 січня 2023

Навчання на корпоративній програмі pre-MBA у 2018 році надихнуло випускницю МІМ Катерину Надточій на здобуття МВА, а стипендія BMW Group Fellowships for Ukraine допомогла це бажання втілити у життя.  

BMW разом із Європейською школою менеджменту та технологій (ESMT Berlin) надали можливість десятьом переміщеним українським жінкам долучитися до навчання за програмою Global Online MBA.

Катерину та ще дев’ятьох учасниць відібрали з-поміж двох сотень претенденток. Здобуття МВА допоможе їй рухатися далі і розвивати кар’єру.

«Я думаю, що ESMT Berlin і BMW Group  створили надзвичайно важливу стипендію – це змінює життя людей», – говорить Катерина в інтерв’ю виданню Study International.

Катерина постійно працювала у глобальних компаніях, тому жити і навчатися у Берліні для неї є скоріше природньо, ніж несподівано. Вона зізнається, що любить це місто і воно, власне, є приводом залишатися в Німеччині.  Для себе поставила завдання – незалежно від того, який час доведеться провести в Німеччині, вивчити мову цієї країни.

Загалом, питання мов, на думку Катерини, є основним, якщо є прагнення здобути освіту в тій таки Німеччині.

«Студентам раджу вивчати англійську, німецьку або обидві мови. Всі міжнародні студенти мають різні рівні знань, коли йдеться про мовні навички. І це не те, чому ви можете навчитися під час здобуття бізнес-освіти – ви повинні спочатку розвинути мовні навички, а потім вдосконалювати їх під час навчання. Наприклад, я добре володію англійською мовою, але є нюанси, коли йдеться про математичні теми. Загалом, знання англійської мови полегшать вам навчання», – ділиться Катерина Надточій власним досвідом.

Зі свого боку МІМ докладає зусиль для того, щоб наблизити мрію жінок, які змушені були тимчасово виїхати з України, рятуючись від війни і хочуть отримати бізнес-освіту. Для цього на платформі Raise for Ukraine триває збір коштів: сторінка проєкта  за цим посиланням