Нова група слухачів розпочала навчання за програмою pre-MBA «Менеджмент та лідерство»

15 листопада 2021

Осінній сезон старту програм родини pre-MBA триває. Після групи «Бізнес» розпочали навчання слухачі програми «Менеджмент та лідерство».

- На цій програмі ми робимо все, щоб ви отримували бізнес-навчання за міжнародними стандартами, не виїжджаючи за межі України. Якість освіти ми підтверджуємо невпинно: зокрема цього року МІМ отримав п’ятирічну акредитацію від АМВА (Асоціації програм МВА) та BGA (Business Graduates Association). Навчання в МІМ – це не коли хтось щось говорить, а ви слухаєте і записуєте. Ми точно не будемо казати вам, що правильно, а що ні. Але ми точно будемо створювати для вас такий простір, де ви б могли і хотіли навчатися. Не навчати, а допомагати навчатися – це і є наша місія, - сказав на відкритті директор програми pre-MBA «Менеджмент та лідерство» Олександр Сударкін.

Один з важливих елементів навчального процесу в МІМ – нетворкінг. Саме тому цінним є те, що група складається з представників різних галузей, а отже кожен слухач має змогу «підгледіти», як щось працює в інших і запозичити їхній досвід для себе.

Ганна Криневич, начальник управління організаційного розвитку та винагород агропромхолдингу «Астарта-Київ»

Причини прийти на навчання в МІМ були як особисті, так і корпоративні. У цій групі біля десяти учасників представляють нашу компанію. Так ми розвиваємо лідерів всередині, прагнемо спілкуватися однією корпоративною мовою і вирощувати лідерів змін, які зможуть в своїх командах цей досвід поширювати. А з особистої точки зору йдеться про власну ефективність. Сучасні тенденції не стоять на місці, я намагаюся постійно розвиватися сама і розвивати свою команду, але хочу робити це в колі менеджерів, які мають управлінський досвід та почути професіоналів, якими є викладачі МІМ. 

Олександр Кравець, генеральний директор компанії «Українські мінеральні добрива»:

- Вдруге прийшов навчатися до МІМ на pre-МВА, тому що сподобалося, як було вперше, на програмі Управління фінансами, зокрема, через глибину отриманих знань. Відчуваю в собі задатки лідера, але хочу їх розвити та вдосконалити, адже немає межі досконалості. А ще від програми Менеджмент та лідерство очікую нетворкінга, цікавих знайомств та обміну досвідом.

Тарас Чмут, голова фонду «Повернись живим»:

- Команда «Повернись живим» не вперше вчиться в МІМ – це наші давні партнери. Для нас, як для організації, важливо розвивати і рухати своїх працівників, щоб ставати ефективнішими, кращими, досконалішими. Особисто я хочу певної мірою систематизувати практичний досвід з академічним підходом. А ще мені цікавий нетворкінг, бо ми працюємо в «мильній бульбашці» свого середовища. Тут зібралась група дуже різних людей, це для мене інший світ і цікаво, як працюють їхні методи управління, мотивації, контролю, делегування та як можна з інших середовищ запозичити якісь рольові моделі.

Максим Гавлович, керівник групи впровадження програмних рішень «Lifecell»:

- Я з вікна постійно бачу МІМ, адже живу поряд. Плюс є люди, за якими я стежу. Наприклад, Максим Бахматов згадував, що закінчив МІМ. Знаю, що тут викладає Михайло Кухар. Я прийшов на презентацію програм, дізнався більше про навчання і обрав pre-MBA «Менеджмент та лідерство».