Новий старт у бізнес-школі МІМ

27 жовтня у бізнес-школі МІМ розпочалось навчання на програмі PMD Pre-MBA

30 жовтня 2017

27 жовтня у бізнес-школі МІМ розпочала своє навчання по програмі Pre-MBA дивовижна група. І по складу, і по кількості учасників ця група б’є усі рекорди: більш ніж п’ятдесят учасників, середній вік яких складає 32 роки. Склад группи репрезентує не тільки майже всі ділові та бізнес-центрі України, але й самий широкий спектр зайнятості. Систематизувати свої знання у сфери управління бізнесом та отримати нові прийшли власники вже відомих компаній і зовсім нових стартапів, торгівельних мереж, топ-менеджери агрохолдінгів, представники медіа та б’юті-індустрії, а також ті, хто ще не має власного бізнесу, проте має велике бажання відкрити його у найближчому майбутньому.

У своєму традиційному зверненні до студентів президент бізнес-школи Ірина Олегівна Тихомирова наголосила, що системність навчання та висока актуальність знань, які викладачі МІМу надають своїм учням, спонукають до навчання навіть досвідчених і успішних бізнесменів ті підприємців. «Ми не гарантуємо вам легкого життя після закінчення школи, проте дамо знання та вміння, щоб після закінчення кожен з вас здобув упевненість і зрозумів, що готовий до будь-яких випробувань у питаннях ведення бізнесу», - додала вона.

Дев’яносто відсотків студентів у своєму фінальному рішенні щодо вибору навчального закладу керувались рекомендаціями випускників бізнес-школи, з якими вони зв’язані бізнес-відносинами, дружбою, а інколи навіть сімейними стосунками. Але цей факт не є унікальним саме для цієї групи. Як зазначив Олексій Виноградов, віце-президент Бизнес-школи МІМ, спільнота студентів та випускників більш схожа на велику дружню родину, спілкування у якій не обмежується лише темами навчання та не завершується разом із навчанням. І як підказує його досвід, у наступні дев’ять місяців у багато кого з слухачів сформуються не тільки нові дружні або ділові стосунки, а також и нові проекти з одногрупниками. А деякі з цих проектів навіть можуть бути реалізовані за час навчання.

Першою порадою, яку слухачі отримали від провідного викладача, професора Макса Абрамовича Гольцберга, була його настанова постійно тримати фокус своєї уваги на основній місії, єдиній для кожного студента: «Кожен з вас має сам собі відповісти: навіщо він тут? Що саме ви бажаєте тут почути? Постійний та чіткий фокус на цих питаннях буде доповнювати та корегувати бізнес-стратегію, яку ви вже маєте, протягом усього періоду навчання. И саме це дозволить вам не тільки ефективно опанувати матеріали курсу, але і отримати з нього значно більше, ніж це передбачувано навчальною програмою».