Ольга СВИРИДЕНКО – про свій курс «Управління у віртуальних командах» в Бізнес-школі МІМ

«Слухачі курсу матимуть опорні точки «що робити» та «чого не робити».

28 березня 2019

Триває набір на програму Pre-MBA «Менеджмент та лідерство», яка стартує в Бізнес-школі МІМ 19 квітня цього року.   Слухачі, які оберуть цей курс, отримають унікальну можливість прослухати новий авторський курс від керівника освітніх програм Microsoft у країнах Центральної та Східної Європи Ольги СВИРИДЕНКО – «Управління у віртуальних командах».  Про що буде цей курс та які навички отримають його слухачі – далі прямою мовою від Ольги:

-  Завдання цього курсу, яке ви як автор та лектор хочете досягти?

- Для такої широкої теми, курс , насправді, дещо закороткий. Тому ідея не в лекторстві та огляді теорій, а визначенні саме практичних завдань слухачів курсу та спільному випрацюванні методів успішного керування віртуальними командами. Яким чином досягти бізнес задачі найбільш оптимальним шляхом, при цьому зважаючи на людський фактор? Оскільки віртуалізація командної роботи спрацьовує як каталізатор – проблемні зони стають ще більш проблемними, а сильні синергійні команди стають сильнішими та переходять на новий рівень. 

Так чи інакше, ми всі вже давно є частиною віртуальних команд, формалізованих чи неформальних. Тому окремо ми розглянемо вимоги до технологічних рішень для віртуальної співпраці та індикатори успішності. 

-  З чим на виході вийдуть з вашого курсу слухачі ?

- Ми визначимо різноманіти типи віртуальних команд, існуючі успішні методи управління командою та їх адаптацію до команд віртуальних, сформуємо базу знань щодо епічних віртуальних впроваджень та провалів.

- Як "вимірюватиме" успішність?

- Слухачі курсу матимуть опорні точки «що робити» та «чого не робити».

Також будуть запропоновані додаткові ресурси для продовження вивчення теми віртуальних команд.