Опанувати компетенції управлінця за півроку: програми pre-MBA в МІМ

18 квітня 2018

Які основні переваги програм pre-MBA та як правильно обрати напрям навчання, враховуючи власні компетенції та плани щодо особистісного і кар’єрного зростання, про це та не тільки розповів Олексій Виноградов, Віце-президент Бізнес-школи МІМ, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н. вчора, 17 квітня, в рамках презентації програм pre-MBA.

Середньострокові навчальні програми pre-MBA – це можливість лише за півроку суттєво поглибити свої знання у одному із напрямків: маркетингу, управлінні фінансами, менеджменті та лідерстві, управлінні бізнес-процесами. Ще одна програма pre-MBA «Бізнес», що триває трохи більше, 9 місяців, дозволяє охопити усі вищезазначені сфери та систематизувати свої знання в більш широкому сенсі.

Такий обсяг знань та тривалість навчального процесу дозволяють якісно підготувати ефективних управлінців середньої і вищої ланки. «Програми допомагають отримати системний погляд на компанію як на об’єкт управління», - зазначив під час презентації Олексій Виноградов.

Окрім того, протягом навчання відбувається те, що Олексій назвав «взаємним опиленням», обмін досвідом між фахівцями з різних сфер бізнесу. «Наша відмова від галузевого фокусування програм була усвідомленою. – додав Віце-президент Школи. – Такий підхід дає можливість сформувати групи з представників несхожих напрямків діяльності, які доповнюють знання одне одного інсайтом із різних галузей».

Власним досвідом навчання на програмі pre-MBA «Бізнес» з учасниками презентації поділилась Ольга Ткач, яка порівняла програму з пропедевтикою, отриманням системних знань з різних напрямків для обрання подальшого шляху свого розвитку. Наразі навчання Ольги ще триває, але вона вже розглядає можливості Школи для його продовження.

«Важливі не лише знання, важлива атмосфера та співтовариство, які тебе оточують. Прийшовши сюди, до МІМ, я дізналася про так звану формулу успіху, що складається на 10% з досвіду та знань, на 40% - з мислення і на 50% - з оточення. Бізнес-школа МІМ, окрім того, що дає знання, допомагає змінити спосіб мислення та забезпечує необхідне оточення людей», - зазначила Ольга Ткач.

Ольга Качанова, яка минулоріч закінчила навчання на програмі pre-MBA «Маркетинг», відзначила, що найціннішим для неї стало співвідношення теорії та кейсів. «Викладачі в МІМ – практики, тому те, про що вони розповідали, чим ділились з нами – практичні речі з реального бізнесу», - додала випускниця.

А от Олександр Тіщенко, який навчався в МІМ на програмі pre-MBA «Менеджмент і лідерство», звертаючись до присутніх, наголосив, що на відміну від інших навчальних закладів, де викладачі розповідають про минулий досвід, в МІМ – говорять, про те, що буде актуальним в майбутньому.

Зазначимо, що весняний набір програм pre-MBA вже стартував. 30 березня своє навчання розпочали слухачі програми «Бізнес», 13 квітня – програм «Маркетинг» та «Менеджмент і лідерство. А вже цієї п’ятниці, 20 квітня, перша лекція відбудеться у слухачів програми «Управління бізнес-процесами». Початок навчання на програмі «Фінанси» заплановано на 11 травня. Охочі долучитися до однієї із груп ще й досі мають таку можливість.