Основа зростання МІМ: дизайн нових освітніх продуктів, експорт знань та пошук натхнення

19 жовтня 2021

Як продовжувати зростати у мінливі часи?

На це питання під час відкритої дискусії, організованої Агентством оцінки освіти Eduniversal, шукали відповіді Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова, декан Вищої школи Адізеса (США), президент Балтійської асоціації розвитку менеджменту BMDA (Литва) Віргініюс Кундротас та Президент Університет менеджменту та економіки ISM Даліус Місіунас.

Ірина Тихомирова презентувала нові напрямки роботи та міжнародні партнерства, які з’явилися в МІМ протягом непростого, але напрочуд продуктивного для нашої Бізнес-школи 2020-2021 навчального року. «Трьома китами» цього періоду стали: дизайн нових освітніх продуктів, експорт знань та пошук натхнення.  

1 жовтня 2021 року подія Facing The Future. Inspiration стала логічним продовженням міжнародного освітнього форуму Facing The Future, який Бізнес-школа МІМ започаткувала у 2019 році. Хедлайнером першого форуму став Ювал Ной Харарі. У 2020 році головним спікером онлайн-форуму став Майкл Портер. Це був дійсно міжнародний форум: більше 800 учасників з 20 країн світу: від Китаю до США, від Скандинавських країн до Південної Африки.

«1 жовтня 2021 на Facing The Future. Inspiration ми знову говорили про виклики майбутнього, але додали ще декілька питань: Що надихає сучасну людину? Де знаходиться натхнення? Де брати ресурси, сили, стійкість? На думку спадає мистецтво. Адже у освіти та мистецтва насправді багато спільного. Їхня схожість, перш за все, в тому, що вони формують особистість. І освіта і мистецтво діють зараз, а результат спрямовується в майбутнє», - зазначила Ірина Тихомирова. Тож у нас вийшов унікальний захід, в межах якого ми поєднали бізнес із сучасним живописом, концептуальною модою, інтерактивним театром та музикою.

Експорт знань до Центральної Азії також став новим досвідом для МІМ у цьому році. Навесні ми відкрили дві програми в Таджикистані: для Державного підприємства «Таджінвест» та Агентства з експорту при Уряді Республіки. У підсумку «експортна» програма трансформувалася в сталу «Школу експортерів», яка буде діяти на постійній основі.

Також Ірина Тихомирова презентувала нову Міжнародну програму з лідерства, проведення якої заплановано на травень 2022 року. Це унікальний проєкт, який має на меті вдосконалення навичок лідерства та командної роботи в теорії та на практиці одночасно. Головним інструментом стане яхтинг, тож саме навчання відбуватиметься в Турції.

«Інноваційна Міжнародна програма з лідерства базується на принципі навчання практикою, коли теорія, заснована в класі, застосовується на практиці в незвичному середовищі, наприклад, на яхтингу. Завдяки такому підхіду учасники можуть ознайомитися з найновішою теорією лідерства та одразу застосувати її на практиці під час виходу в море. Цей вид дільності обрано тому, що він дозволяє негайно перевірити всі концепції лідерства, вимагає добре заснованих навичок роботи в команді та вміння поєднувати ролі лідерів та послідовників», - зауважила Ірина Тихомирова. Детальніше про лідерську програму можна дізнатися на сайті: https://events.mim.kyiv.ua/yachts/uk/.