Партнера МІМу GIBS Business School визнано найкращою бізнес-школою Африки!

GIBS Business School (ПАР), партнер Бізнес-школи МІМ, здобула перше місце серед бізнес-шкіл Африки за найавторитетнішим рейтингом Executive MBA від UK Financial Times.

18 жовтня 2017

Gordon Institute of Business Science (GIBS Business School) (ПАР), партнер Бізнес-школи МІМ, здобула перше місце серед бізнес-шкіл Африки за найавторитетнішим рейтингом* Executive MBA від UK Financial Times. Зауважимо, що цей титул GIBS здобуває п’ятий рік поспіль. Ми щиро вітаємо партнерів та бажаємо нових звершень!

GIBS Business School є партнером МІМу із 2016 року. ПАР – давно у фокусі уваги МІМу, адже цей регіон має дуже подібні з Україною проблеми і те, як вони вирішувалися, може стати цінним досвідом для наших менеджерів. З 2015 року МІМ розпочав програму міжнародного модулю груп SE MBA у ПАР разом із Stellenbosch Business School у Кейптауні, а у 2016 році було досягнуто домовленостей про партнерство із GIBS Business School. Цього року міжнародний навчальний модуль групи SE MBA проходив одразу у двох школах. У результаті зустрічі президентів МІМу та GIBS було досягнуто домовленість про подальше співробітництво, зокрема про розширення програми міжнародного модулю наступного року. Також було налагоджено комунікацію між відповідними підрозділами бізнес-шкіл стосовно питань організації освітнього простору, використання сучасних технологій онлайн- навчання та інноваційних засобів телекомунікацій. Інституціональне партнерство із такою авторитетною бізнес-школою є надзвичайно важливим для МІМу, адже це значно укріплює міжнародну складову навчання на програмі SE MBA.

*Рейтинг базується на опитуванні випускників програм МВА. Найвагомішим критерієм оцінки є кар’єрне зростання після закінчення бізнес-школу, а також те наскільки середовище школи сприяє генерації нових ідей. Відповідно до ранжування випускники GIBS мають заробітну платню приблизно 206 982 доларів США на рік, що на рівні із випускниками провідних бізнес-шкіл таких як Columbia Business School у США. Своєму високому місцю GIBS багато в чому завдячує наявності обов’язкового глобального модулю, який є невід’ємною частиною GIBS MBA.

Фотозвіт події