Підприємець з Південної Африки у МІМ

31 травня 2018

Цієї суботи, 26 травня, до Бізнес-школи МІМ завітав Цепо Пхакаті, керівник компанії Phakathi Capital, який зустрівся з слухачами програми SE MBA.

Візит Цепо Пхакаті до України не був офіційним, однак він відповів на пропозицію зустрітися із слухачами МІМ, аби розповісти їм про специфіку підприємницької діяльності в Південній Африці. Пан Пхакаті є запрошеним лектором в Gordon Institute of Business Science (ПАР) і знайомий з МІМ завдяки попереднім зустрічам з слухачами програми Senior Executive МВА в Йоханнесбурзі у рамках Міжнародного модулю, який проходить у Африці.

«Протягом кожного модулю слухачі програми зустрічаються з запрошеним бізнесменом, громадським діячем, інколи політиком. Користь – мати можливість подивитись на світ трохи по-іншому, через досвід інших людей, які досягли успіху або впливають на події», - зазначив Вячеслав Покотило, Віце-президент Бізнес-школи МІМ.

Очолювана Цепо Пхакаті компанія Phakathi Capital – це бутік інвестиційно-банківського бізнесу з спеціалізованими технічними знаннями у сфері злиття і поглинання капіталу. Phakathi Capital була заснована ще у 2001 році та має значний досвід роботи із представниками різних галузей та секторів економіки, надаючи консультації та експертизи у питаннях інвестування, злиття, структурування боргу.