Підтримка реформи системи охорони здоров’я: тренінг для лікарів у МІМ

11 червня 2018

З 7 по 9 червня у Бізнес-школі МІМ проходив тренінг-практикум для лікарів первинної ланки, організований ГО «Платформа здоров’я».

Протягом трьох днів терапевти, педіатри та сімейні лікарі з’ясовували, як правильно адаптувати власну практику до нових обставин, викликаних реформою системи охорони здоров’я. Зокрема, викладачі та тренери розповідали учасникам про те, як будувати маркетинг лікарської практики, яким має бути юридичний супровід лікарської практики та як використовувати інформаційні технології у розвитку лікарської практики.

Нові умови роботи лікарів первинної ланки передбачають, що медичні фахівці повинні переглянути принципи власної роботи і першочергово - навчитися правильно комунікувати із пацієнтами. «Головне – не боятися вести ці комунікації. Лікарям необхідно зрозуміти, що тепер їх фінансовий успіх залежить від власного іміджу і бажання удосконалюватись», - зазначив Олексій Виноградов, Віце-президент Бізнес-школи МІМ, який прочитав учасникам тренінгу лекцію про маркетинг лікарської практики.

Лекції, які слухали медпрацівники, стануть основою для майбутнього онлайн-курсу, який надасть лікарям з усієї України можливість навчання та саморозвитку. «Основна мета нашої програми – надати лікарям необхідні інструменти та навички самостійної організації власної практики, а також забезпечити платформою для обміну досвідом і командної та експертної підтримки. І все це – заради найкращої системи охорони здоров'я для кожного», - прокоментував подію Тимофій Бадіков, Голова правління ГО «Платформа Здоров'я».

Передбачається, що учасники тренінгу не лише використовуватимуть отримані знання у власній практиці, а й поширюватимуть цю інформацію серед спільноти колег, демонструючи приклад успішної адаптації до нових умов роботи іншим лікарям.

«Саме такі освітні програми в період реформування медичної галузі допомагають формувати команду Агентів змін на шляху побудови здорового суспільства в Україні», - зауважила Мар’яна Іськів, лікар-педіатр зі Львова, учасниця тренінгу.

Зазначимо, що напередодні, 29 травня, Бізнес-школа МІМ та ГО «Платформа Здоров'я» підписали меморандум про партнерство і тренінг-практикум для лікарів став першим етапом співпраці у напрямку підтримки процесу реформи охорони здоров`я в Україні.