Перші сертифікати з новою акредитацією BGA отримала група управлінців з Киргизстану

21 вересня 2021

Одинадцять управлінців з Киргизстану першими з-поміж слухачів МІМ отримали сертифікати з позначкою нової акредитації від Асоціації бізнес-випускників – Business Graduates Association (BGA). Крім того, група топ-менеджерів компанії Forester стали першими ластівками у співпраці Бізнес-школи МІМ з Киргизстаном.

- Ефект навчання може бути трохи відкладеним в часі. Можливо, усвідомлення того, про що ми говорили, прийде пізніше. З одного боку, завжди хочеться, щоб результат був тут і тепер, а з іншого - важливо, щоб ефект був більш тривалим і щоб це був поштовх для вашого подальшого зростання. Ми вдячні компанії Forester, яка довірила нам такий проєкт. Ваша група для нас дуже важлива і ви назавжди залишитеся в історії МІМ ще й тому, що ви першими отримали сертифікати з акредитацією BGA, - сказала під час вручення документів про завершення навчання Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Зі свого боку Володимир Папирін, комерційний директор компанії Forester, подякував за насичені дні навчання команди, яку він привіз до Києва. І висловив переконання, що це тільки початок співпраці та підвищення кваліфікації управлінців.

Для більшості слухачів період навчання був наповнений відкриттями і новими поглядами на звичні речі.

Талай Джанузаков, Керуючий компанії Forester у Південному регіоні

«Сподобалась теза про те, що ризики – це втрати. Ми завжди працювали над тим, щоб збільшити обсяг, вал, дистрибуцію, але не думали про ризики і їхні наслідки. Тому я почав в голові перебудовувати власну модель управління. Я щось почну міняти буквально одразу після повернення додому. Також стало новим сприйняття мотивації. Якщо для нас завжди мотивація була простою – нагайка і пряник, штрафуй чи преміюй, то тепер починаєш більше задумуватися про свою особисту участь у мотивуванні команди».

Ірина Чернова, фінансовий директор компанії Forester

«Матеріал шикарний, легко було його засвоювати. Складнощі звісно були, але ми поступово будемо переварювати матеріал і застосовувати його в роботі. У нас наближається стратегічна сесія на 5 років, тому отримані знання  дуже доречні – ми розуміємо, що далі будемо рухатися точно у правильному напрямку. Для мене став новим той факт, що зарплата і грошова винагорода не є мотивацією. Ми завжди сперечалися про це, чи варто співробітників мотивувати грішми. А здивувало, що найстрашніше, чого можна очікувати від співробітника, це його байдужість. І це теж привід для роздумів. Курс, який ми пройшли, - це перший крок до великої трансформації.

Меерим Салімова, керівник відділу з управління людськими ресурсами компанії Forester

«Стосовно навчального процесу мої очікування виправдалися – я отримала блок знань, які потрібні мені для роботи. Я новий співробітник компанії, і весь план моїх дій, який я підготувала і представила перед навчанням, синхронізується з новими знаннями.  Тому це навчання, в першу чергу, допоможе в досягненні цілей компанії та моїх персональних цілей в роботі»