Початок програми DBA у МІМ

10 липня 2018

Днями своє навчання розпочали слухачі програми Doctor of Business Administration у Бізнес-школі МІМ.

DBA в МІМ є унікальним продуктом на ринку бізнес-освіти України. Це єдина програма такого рівня в нашій країні. Вона розрахована на тих керівників та власників бізнесу, які володіють значним управлінським досвідом та ухвалюють стратегічні бізнес-рішення.

Перший блок програми DBA - AMIS (Advanced Management International Studies), який присвячений тому, аби познайомити слухачів з новинами міжнародного бізнес-середовища, з явищами та трендами, з якими стикаються їхні колеги на інших ринках, та з тими дослідженнями з менеджменту, які ведуться у провідних університетах та дослідницьких центрах у всьому світі. Лекційні модулі на програмі DBA проводяться переважно зарубіжними викладачами, керівниками та власниками міжнародних бізнесів.

Традиційно програма розпочалась з курсу «Управління змінами» професора Крістофера Корді, постійного запрошеного викладача МІМ, який співпрацює зі Школою вже багато років. Він є авторитетним фахівцем зі стратегічного прогнозування, лідерства в галузі трансформації, сталого розвитку в індустрії розкоші та стабільності розвитку корпорацій.

Участь на програмі DBA передбачає написання та захист наукової роботи, результатом чого є отримання ступеня доктора бізнес-адміністрування.