Поповнення у спільноті випускників МІМ: завершення навчання на програмі PMD pre-MBA

10 липня 2018

Цієї суботи, 7 липня, сертифікати про завершення навчання отримали слухачі програми PMD pre-MBA у Бізнес-школі МІМ.

PMD pre-MBA – це середньострокова програма, що розвиває функціональні компетенції з основних напрямків – менеджменту, маркетингу та фінансів. Протягом 9 місяців, що тривало навчання, слухачі підвищували власну кваліфікацію для виконання операційних управлінських задач, формували стратегічне мислення для визначення напрямків розвитку бізнесу та вчились оцінювати вплив операційних, фінансових і маркетингових рішень на результати діяльності компанії в цілому.

«Навчання на програмі надало відчуття перезавантаження. За 9 місяців вдалось структурувати інформацію та почати по-іншому дивитись і на бізнес, і на перспективи компанії, і на власні проекти», - зазначив випускник PMD pre-MBA Дмитро Давиденко.

Дмитро додав, що той факт, що група, в якій він навчався, була великою за чисельністю, мав свої переваги. «Спілкування з такою кількістю людей під час навчання допомагає розширити світогляд. Всі вони із різних сфер, мають різний вік, різний досвід. Такий обмін інформацією – це круто», - зауважив випускник.

«Моє життя поділилось на до та після навчання. – зазначила Ольга Ткач, слухачка PMD pre-MBA. – МІМ став для мене другою домівкою. Це місце, куди мені хочеться приходити, куди мені хочеться повертатися, не дивлячись на графік навчання, вечір п’ятниці та весь день суботи, я йшла у МІМ із задоволенням. До кожного з викладачів я ставлюсь із великим захопленням. Це унікальні особистості з внутрішнім стержнем. Вони відкриті, до кожного з них можна звернутись, задати запитання, як на перервах між лекціями, так і поза стінами Школи».

Зазначимо, що наразі програма PMD pre-MBA має назву pre-MBA «Бізнес». Старт найближчої відбудеться цієї осені. Набір на pre-MBA «Бізнес» та інші середньострокові програми вже розпочато. Для тих, хто зареєструється на участь до 25 липня включно, діятимуть особливі умови – знижені ціни на навчання.