Посилюємо команду: нові люди у МІМ

06 вересня 2018

Команда Бізнес-школи МІМ отримала поповнення в особі Олени Кир'янової, яка очолила Інформаційно-ресурсний центр МІМу. Слухачам програми pre-MBA «Менеджмент та лідерство» Олена вже знайома як запрошений викладач курсу конфліктології.

«В межах курсу ми розглядаємо два основні напрямки. Перший – поведінка людини у конфлікті, де говоримо про стратегії поведінки у конфлікті, особистісні фактори конфліктності, типологію конфліктерів, як з ними працювати та правильно взаємодіяти. Другий – архітектура конфлікту, де розглядається структура та причини конфлікту, а також базові способи управління конфліктом, аби перетворити його на конструктивний процес», - зазначила Олена Кир'янова.

За словами викладачки, курс здебільшого побудований на практичних елементах: роботі в малих групах, рольових іграх, тестах, кейсах. «Розглядаючи кейси, ми беремо до уваги досвід учасників програми. За бажанням слухачів, група розглядає реальні конфліктні ситуації та розробляє механізми їх вирішення».

Окрім того, під час навчання учасники отримують змогу виявити особистісні аспекти поведінки у конфлікті, в т.ч. за допомогою конфіденційного тестування. «Таким чином ми показуємо слухачеві можливі зони розвитку у конфлікті. Зазвичай, такі тести викликають жвавий інтерес в аудиторії. Вони дають змогу оцінити власний рівень конфліктності, пріоритетний стиль поведінки у напруженій ситуації та емпатійність, що вкрай важливо для управлінців», - додала Олена.

«Гарний керівник не може не бути емоційно компетентним. У додаткових тестах, які ми надаємо слухачам, можна визначити емоційні та комунікативні бар'єри, основні канали емпатії, рівень стресонавантаження тощо».

Олена Кир'янова є автором понад 40 наукових публікацій з управління персоналом, особистої ефективності, проблем ринку праці, молодіжної зайнятості. Серед її доробків – написання навчальних посібників «Особистісні компетенції ефективного керівника: тренінг» та «Управління конфліктами: практикум», які потрапили до переліку рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Також Олена має понад 14-річний досвід викладання, консультування та проведення бізнес-тренінгів в державних вузах, бізнес-школах, великих міжнародних та державних компаніях.

Довідково: Старт програми pre-MBA «Менеджмент та лідерство» заплановано на 23 листопада 2018 року. До 26 вересня діють спеціальні ціни на навчання: економія складає 6 000 грн. від фінальної ціни, яка почне діяти з 27 вересня.