Президента МІМ Ірину Тихомирову обрали Віцепрезидентом BMDA

03 грудня 2021

Наприкінці листопада у Вільнюсі (Литва) відбулися вибори нового Президента та Віцепрезидентів Балтійської асоціації розвитку менеджменту (Baltic Management Development Association-BMDA).

Попередній президент Віргініюс Кундротас, який очолював Асоціацію майже 20 років, став Почесним Президентом BMDA. Очолила Асоціацію декан Школи економіки та бізнесу Каунаського технологічного університету Едіта Гімзаускійене (Литва).

Віцепрезидентами обрали Ірину Тихомирову, Президента Бізнес-школи МІМ (Україна), та Анто Ліівата, керівника бакалавріату Університету Естонської Бізнес-школи (Естонія). Слід зауважити, що вперше у керівництві BMDA перебуватиме представник України, який не є громадянином ЄС.

«Я дуже рада, що тепер наша співпраця з Балтійською асоціацією розвитку менеджменту стане ще більш тісною та плідною. Адже один з основних пріоритетів МІМ – це розвиток міжнародного партнерства і обмін досвідом з кращими світовими бізнес-школами. Тепер на МІМ покладається ще більша відповідальність – бути голосом бізнес-шкіл країн, які не є членами Європейського Союзу, але хочуть бути в європейському порядку денному. Впевнена, що попереду в нас багато цікавих та корисних проєктів, які будуть популяризувати бізнес-освіту та стануть в нагоді підприємцям та менеджерам у наших країнах. Один з них – Міжнародна програма з лідерства на яхтах – стартує вже у квітні 2022 року», - зазначила Ірина Тихомирова.

Віцепрезидентів Асоціації обирають строком на 3 роки з правом подальшого переобрання на 3 роки.

Детально про Міжнародну програму з лідерства на яхтах (Туреччина) можна дізнатися на сайті: https://events.mim.kyiv.ua/yachts/uk/