Проблеми світу вимагають нового бренду лідерства: Керін Бек-Дадлі для ReInforceUA

30 червня 2022

29 червня відбулась третя лекція проєкту ReInforceUA, який відкриває українській бізнес-спільноті доступ до кращих інтелектуальних ресурсів світу. Керін Бек-Дадлі, президент і генеральний директор провідної міжнародної асоціації бізнес-шкіл AACSB, розповіла про «Трансформаційне лідерство для позитивного суспільного впливу». Обговорення видалося цікавим і жвавим. 

“Візія AACSB полягає в тому, щоб створювати лідерів завтрашнього дня. Наша організація була створена більше 100 років тому, щоб вплинути на суспільство та розвинути нове покоління лідерів. Бізнес-освіта підтримує розвиток суспільства по всьому світу, адже це процес отримання нових знань і розширення навичок з духом підприємництва”, - зазначила Керін Бек-Дадлі. 

Спікерка виділила 3 компетенції для лідерів соціального впливу:

1 - Співчуття, коли ви думаєте про знання в контексті того, що ними потрібно ділитися. Лідер має бути відкритим до того, щоб сприймати інформацію з різних джерел, різних прошарків життя та дивитися на загальний контекст.

2 - Деполяризація, тобто фокусування уваги на спільних питаннях. Особливо це актуально в період невизначеності. Лідер має бути відкритим, зацікавленим та контролювати свою поведінку. Щоб досягти спільного розуміння, потрібно задавати багато питань. 

3 - Парадокс, який можна вирішити різними шляхами: для крихкості потрібні стійкість і спроможність, занепокоєння вимагає ефективності, нелінійність - адаптивності, а для незрозумілого важливі прозорість та інтуїція. 

“Немає хороших чи поганих бізнесів та урядів. Але проблеми світу вимагають нового бренду лідерства: більш прозорого, пристрасного, направленого на спільне благо, а не на особисті інтереси. Я вважаю, що зараз неможливо прощати лідерам негідну поведінку. Я оптимістично ставлюся до нового покоління лідерів і впевнена, що їм під силу змінити світ на краще. Для цього й працюють, вдосконалюються бізнес-школи, відповідальні за лідерів. Ми не можемо прогнозувати майбутнє, але ми повинні фокусувати увагу на таких навичках лідера, які дозволять йому вести людей у майбутнє. Справжні лідери повинні вміти приймати рішення - інакше вони не лідери ”, - зазначила Керін.

 

Нагадаємо, що 30 червня о 16.00 відбудеться онлайн-лекція "Війна в Україні: повернення до закону джунглів чи новий щабель в еволюції суспільства?", яку прочитає зірковий спікер проєкту – Ювал Ной Харарі! Деталі та реєстрація - https://reinforceua.com/lectures/lecture2