Програма GNR.NEXT увійшла до фіналу світового конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards»

25 листопада 2020

23 листопада в МІМ відбулося закриття онлайн-програми GNR.NEXT, мета якої – підготовка нового покоління лідерів заради соціального розвитку країни. Проєкт реалізовано в партнерстві з Гаріком Корогодським у відповідь на нову реальність, створену коронакризою.

«Коли оголосили карантин, я зрозумів, що життя змінилося, і надовго, а значить – потрібні нові формати. Тому я одразу прийшов до своїх друзів, в МІМ, з пропозицією зробити pre-MBA in Public Administration онлайн. У світі досвіду подібних програм не існувало, але ми домовилися за один день. Тоді ми взагалі не знали, куди поринаємо, а сьогодні вже святкуємо випускний. Дякую команді МІМ і Президенту Ірині Тихомировій та вітаю наших випускників! Приємно, що нас помітили в світі – програма GNR.NEXT увійшла в шорт-лист премії «AMBA & BGA Excellence Awards 2021» – Оскар в середовищі бізнес освіти. Ми не зупиняємося – ми біжимо вперед!», – відзначив Гарік Корогодський.

МІМ з програмою GNR.NEXT увійшов до номінації «BGA Business School Impact» в межах щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards». Організатор заходу – міжнародна організація АМВА, яка існує вже більш, ніж півсторіччя, і займається акредитацією бізнес-шкіл. Основні критерії для попадання в номінацію – професіоналізм у розробці соціально-орієнтованих програм, впровадження інновацій, відповідальне управління, позитивний вплив на суспільство та економіку. За цими показниками МІМ потрапив у топ-6 кращих бізнес-шкіл світу.

Випускників привітала Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова: «Ми знаємо, що віддати нам півроку в розпал ковіду і нестабільний час першого локдауну було складним рішенням. Раді визнати, що у вас вийшло і ви досягли певних успіхів. Але насправді все тільки починається, і перед вами відкриваються нові дороги і шляхи».

За результатами захисту проєктів, який відбувався з 2 по 5 листопада, було визначено переможців програми GNR.NEXT. В якості подарунків вони отримали книги «Дурна кров. Таємниці та брехні стартапу Кремнієвої долини» Джона Каррейру та «Девайс №1: Таємна історія iPhone» Браєна Мерканта. Переможцями стали:

Олександр Сніжко«Закупівля глюкометрів нового типу для дітей, які відносяться до соціально незахищених верств населення»;

Владислав Хайтул«Digital Rusg 55+» (адаптація та інтеграція людей «елегантного віку» у світ цифрових технологій);

Олександр Зайцев«Київ проти амброзії»;

Катерина Макаренко«Застосунок для соціальної підтримки жінок "Астарта"»;

Олександр Марголін«Реставрація/консервація культурного спадку».

Ще раз вітаємо всіх учасників GNR.NEXT з успішним завершенням програми і бажаємо 100-відсоткової реалізації всіх ваших проєктів! А також чекаємо на оголошення переможців «AMBA & BGA Excellence Awards», яке відбудеться на віртуальній церемонії нагородження 29 січня 2021 року!

Нагадаємо, 11 листопада 2020 року МІМ отримав нагороду 4 Palmes of Excellence за версією міжнародного щорічного рейтингу Eduniversal!

Для довідки.

Програму GNR.NEXT було засновано МІМ у співавторстві з Гаріком Корогодським. Старт в онлайн форматі відбувся 18 травня. Участь в програмі взяли 90 молодих людей віком від 24 до 38 років. Програма включала 120 годин класичного бізнес-навчання, 40 годин, присвячених суспільному розвитку, і 20 годин зустрічей з гостями, серед яких були Юрій Голік, Дмитро Дубілет, Олексій Резніков, Ігор Смілянський. Special guest – Гарік Корогодський, який розповів про бізнес, партнерство, переговори (20 годин). Звертаємо увагу на те, що аналогів програми GNR.NEXT в світі не існує – проєкт є соціальною ініціативою організаторів. Випускники попередньої програми Generation.UA зараз займають керівні посади в офісах підтримки реформ, міністерствах, НБУ, агентствах регіонального розвитку ряду областей. Четверо з випускників стали менторами і кураторами груп в поточному наборі.