Проєкт викладачки МІМ Анни Мазур отримав фінансування за програмою Google for Startups

09 січня 2023

Платформа для пошуку роботи та співробітників Happy Monday, засновницею і СЕО якого є викладачка МІМ Анна Мазур, потрапив у перелік з 25-ти українських компаній, які отримали фінансування в рамках програми Google for Startups.

У березні 2022 року Google створив Фонд підтримки для стартапів в Україні у розмірі 5 мільйонів доларів США. Метою Фонду є фінансова допомога технологічним компаніям, заснованим в Україні, щоб вони могли продовжувати зміцнювати свою спільноту та закладати основу для повоєнного відновлення економіки. Крім цього, Google забезпечує менторство, нетворкінг і технічну підтримку стартапів, а також надає робочий простір у Google for Startups Campus у Варшаві, йдеться в повідомленні від Happy Monday.

Happy Monday потрапив у третю групу отримувачів фінансування в рамках програми, до цього кошти вже отримали 33 українські компанії. Зокрема, завдяки підтримці від Google, такі стартапи, як Releaf Paper і VanOnGo, вийшли на ринки нових країн; додаток для психічного здоров’я Mindly збільшив свій місячний дохід більш ніж на 300%; а Esper Bionics було обрано одним із 200 найкращих винаходів 2022 року за версією журналу TIME.

Вітаємо Анну Мазур та її команду! Бажаємо втілити всі задуми, досягнути омріяного, опанувати нові простори та інструменти! І звісно, отримати безцінний досвід та зростати!