Ще одній програмі UFuture Talents бути!

18 травня слухачі унікальної корпоративної програми UFuture Talents 2019 захистили свої проекти, ставши випускниками бізнес-школи МІМ

22 травня 2019

«Нам важливо думати екосистемно, розуміти бізнеси колег, багато працювати, навчатися новому й постійно інтегрувати нові знання в практику», — такий девіз проголосили випускники програми UFuture Talents — і тепер прийшов час втілювати його в життя.

18 травня слухачі програми захистили свої проекти та отримали дипломи бізнес-школи МІМ.

Корпоративна програма UFuture Talents 2019, створена Бізнес-школою МІМ у партнерстві з UFuture Group, тривала три місяці. Її ініціатор — підприємець, засновник групи UFuture Василь Хмельницький.

«Я приділяв студентам UFuture Talents 2019 більше уваги, ніж деяким напрямам бізнесу ;) Бо вірю, що інвестиції в людей, у сильну команду — найголовніше для успіху. Це наша перша подібна кооперація з Бізнес-школою МІМ і перша в країні корпоративна освітня програма такого масштабу та рівня. Ми поєднали теорію бізнес-освіти з практичними кейсами від керівників різних напрямків групи UFuture. Ще одній програмі UFuture Talents бути», — рефлексує Василь Хмельницький

«Ми очікували, що ця група відрізнятиметься від усіх інших своєю здатністю багато працювати, швидко сприймати нову інформацію. Ми так працюємо. У нашій групі краще себе почувають люди, енергетичний рівень яких вище середнього, які можуть віддаватися своїй справі більше, ніж 8-10 годин на добу», — розповідає керівник програми UFuture Talents Олена Добророднєва.

Унікальною програма UFuture Talents є й для Бізнес-школи МІМ. Як відзначив віце-президент МІМ Олексій Виноградов, це успішний прецедент, який показує, що бізнес-школа може бути партнером не лише в навчанні наявного менеджменту компаній, але й у формуванні якісного управлінського кадрового резерву. Такий собі альтернативний класичному рекрутингу спосіб пошуку потрібних людей. Адже за достатньо короткий проміжок часу компанія-партнер корпоративної програми мала можливість з різних сторін оцінити слухача.

“Ми перевірили їх аналітичні здібності, особливості роботи в команді, лідерські навики, відповідальність, дисциплінованість, тощо. По кожному зі слухачів був складений на стільки широкий профіль  представниками групи UFuture, що конверсія програми надзвичайно висока. За умовою програми найкращі випускники мали шанс отримати пропозицію працевлаштування від UFuture Group. Як мені відомо, компанія готова зараз зробити пропозицію більш ніж половині групи. Для нас це не лише висока оцінка програми, а й хороший приклад того, що Бізнес-школа МІМ може бути корисним партнером не тільки в питаннях освіти, а й у пошуку яскравих управлінських кадрів для компанії», - говорить Олексій Виноградов.

«Це той випадок, коли, попри завантаження через вибори й багато іншого, не відчуваєш втоми й дуже чекаєш лекцій від крутих викладачів, практики, бізнес-симуляцій. За ці три місяці я зрозуміла про себе багато, й багато в собі розкрила. Наприклад, що я можу значно більше, ніж роблю. Що можу братися за проекти, де взагалі все страшно й незрозуміло. Що виявляється, у мене тип інтегратора. Знаю, що таке стратегія “білих карток” і багато іншого. Що я так і не вмію рахувати цифри, але можу заробляти гроші, керуючи людьми (привіт бізнес-симуляція Fligby та улюблена група URocket з management game). Крутий, безцінний досвід і круті знання з комунікацій, лідерства, менеджменту, маркетингу, фінансового менеджменту, побудови ефективних команд», — розповідає на своїй сторінці у Фейсбук випускниця програми UFuture Talents Марія Жартовська.

Місія програми UFuture Talents 2019 — виявити та розвинути найперспективніші таланти України. Голова оргкомітету КМЕФ, Юрій Пивоваров зізнається, що бачив своє завдання в тому, щоби слухачі мислили не тільки розвитком проекту та екосистеми навколо нього, а й розвитком економіки всієї країни: «Для того, щоби підняти капіталізацію окремої компанії, треба розвивати не тільки свій бізнес, а й економіку країни загалом. Тоді вартість українських компаній зростатиме — і всі бізнеси на ринку виграють».