Що нас чекає у майбутньому? Курс з футурології у Бізнес-школі МІМ

авторський курс Крістофера Корді

03 березня 2018

15–16 березня Крістофер Корді, дослідник та викладач футурології прочитає свій авторський курс для групи Senior Executive MBA першого року навчання.

Крістофер Корді - постійний запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, і його спеціалізація – футурологія, якою він займається досить давно. Зокрема він робить дослідження та читає курси на цю тему для таких організацій як Женевський центр політики безпеки (the Geneva Centre for Security Policy), Міжнародний інститут інженерів – дослідників та науковців (IRES), HEC Lausanne (одна з найкращих бізнес-шкіл Європи за рейтингом видання The Financial Times).

Футурологія, або наука прогнозування майбутнього набуває сьогодні особливого значення, адже кількість та швидкість змін постійно збільшується. Сучасному керівникові потрібно вміти і прогнозувати зміни, і використовувати їх. Розуміюче це, Бизнес-школа МІМ вже вдруге запрошує пана Корді викладати курс. Про його корисність для слухачів програми Senior Executive MBA сказала пані Олена Барська, генеральний директор ТОВ УНФ «Трюфф Роял»: «Я вважаю, що цей курс був дуже важливий для нас, як бізнес-лідерів України. Завдяки опанованим інструментам ми зможемо краще визначити, які тенденції панують нині та пануватимуть надалі в світі та в Україні, та зможемо скорегувати свої стратегії так, аби повною мірою скористатись новими можливостями і уникнути неприємних наслідків».