Що ти отримаєш від МВА у МІМ? Топ-5 відповідей випускників

04 січня 2023

Коли до нас приходять нові МІМівці, ми завжди запитуємо про їхні очікування від навчання. А на випускному дізнаємося, чи співпали вони з реальністю. І нам дуже радісно знати, що зазвичай наші випускники отримують від навчання більше, ніж вони чекали на старті.

Зараз в МІМ триває набір на МВА. Для того, щоб ви більше дізналися про переваги навчання в нашій Бізнес-школі, ми склали список головних речей, які отримують МІМівці під час навчання на МВА!

1 «Коли я йшов на навчання, в мене була одна головна мета - не зростати за компанією, а зробити так, щоб компанія зростала за мною. Після навчання на МВА я точно знаю, куди тримати курс і впевнено тримаю штурвал»

2 «Кажуть, що коли досягаєш успіху, часто опиняєшся на вершині один. Я хотіла знайти нові знайомства та друзів і дійсно потрапила в коло однодумців»

3 «Головною мотивацією піти на навчання було бажання розширити світогляд, зробити внесок у власний розвиток і подивитися на звичні речі під іншим кутом. Дійсно, навчання на МВА стало найкращою інвестицією для цього»

4 «Мені хотілось більше дізнатися про інші галузі бізнесу і отримати корисний та цікавий нетворкінг. Тут я зустрів справді цікавих людей, які навчили мислити іншими категоріями» 

5 «Моєю метою було зрозуміти, куди рухатися далі, як масштабувати бізнес і розвивати нові напрямки. Під час навчання в мене з’явилося багато нових ідей. Але головне - я отримав інструментарій для їх втілення».

 

Щоб отримати глибинне розуміння процесів управління та відкрити нові можливості для розвитку бізнесу, вступайте на МВА або Senior Executive MBA до МІМ – найкращої бізнес-школи України за рейтингом Eduniversal!

Старт програми МВА – 3 лютого 2023 року.

SE MBA – 16 лютого 2023 року.

Бронюйте місце у групі тут або за номером +38 067 339-80-55 (можливе спілкування в месенджерах Viber, WhatsApp, Telegram)!