Шлях прогресу: МІМ успішно пройшов черговий етап для отримання акредитації AACSB

26 листопада 2020

Акредитація AACSB є найважливішою гарантією якості бізнес-школи і підтверджує, що всі програми, організація навчання і рівень кваліфікації викладачів відповідають найвищим світовим стандартам. У листопаді 2020 року акредитаційний комітет AACSB затвердив «Progress Report» Бізнес-школи МІМ. Таким чином, ми успішно пройшли більшу частину шляху найпрестижнішого і найвимогливішого процесу акредитації бізнес-шкіл в світі.

«Наш звіт прийнятий одноголосно, і це додає нам ще більшої впевненості у тому, що ми рухаємося і розвиваємося в правильному напрямку. У 2020 році МІМ став ще на один крок ближче до того, щоб увійти до вищої ліги світової бізнес-освіти», - зазначила Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

AACSB вже більше ста років очолює «Асоціацію потрійної корони» – світовий еталон якості бізнес-освіти, в яку входять AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) – Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (Тампа, Флорида), AMBA (The Association of MBAs) – Асоціація MBA (Лондон) і EQUIS (European Quality Improvement System) – Європейська система поліпшення якості, заснована Європейським фондом розвитку менеджменту (European Foundation for Management Development) в Брюсселі.