Слухачі Бізнес-школи МІМ вивчатимуть криптовалюти як інструмент фінансування бізнесу

Як можна залучати гроші для бізнесу шляхом пропозиції «токенів» чи «коенів» - по суті, ключове питання, відповідь на яке отримають слухачі нового набору Pre-MBA «Управління фінансами».

11 березня 2019

Слухачі нового набору Pre-MBA «Управління фінансами» будуть вивчати криптовалюти як новий інструмент залучення інвестицій для бізнесу.

Розробник та викладач курсу – випускник Бізнес-школи МІМ, Сергій НЕВМИВАНИЙ. Понад 12 років Сергій займається консалтингом у галузі підвищення ефективності бізнесу та залучення інвестицій в подібні проекти, є радником міжнародних фінансових організацій та має досвід реалізації проектів в різних країнах світу.

«Відбулось природнє відбрунькування курсу «Джерела фінансування бізнесу», - говорить керівник фінансових програми Бізнес-школи МІМ Володимир ДАНЬКО. Вивчати криптовалюту як нове, але вже достатньо перевірене життям, джерело фінансування бізнесу, за його словами, - це тренд не лише для України, але й світу.

Важливий нюанс, наголошує Данько, що курс сфокусований на економічній та фінансовій складовій криптовалюти, а не технічній, як більшість тренінгів та семінарів на ринку.

Як можна залучати гроші для бізнесу шляхом пропозиції «токенів» чи «коенів» - по суті, ключове питання, відповідь на яке отримають слухачі нового набору Pre-MBA «Управління фінансами».

 « На Pre-MBA «Управління фінансами»  приходять люди, як мають за плечима від 5 років практичного досвіду, в тому числі з управління фінансами компаній. З досвідом приходить розуміння, що є проблеми, які або погано вирішуються, або зовсім не мають рішення. Однією з таких проблем є «звідки взяти гроші для фінансування бізнесу?», - пояснює Данько.

На його думку, криптовалюти як джерело залучення інвестицій в бізнес – надзвичайно актуальне для українського бізнесу питання. Передусім тому, що інші – «класичні» інструменти, або малоефективні, як кредити, або взагалі не працюють в Україні, як, наприклад, лізинг, каже Данько.

«Новий курс розглядає основні аспекти феномену криптовалют, як фінансових активів, що виникли на початку 21 сторіччя. Також він надає базові знання щодо специфіки криптовалют, фінансових ринків криптовалют та правового статусу криптовалюти як фінансового інструменту», - пояснює викладач курсу Сергій НЕВМИВАНИЙ.

За його словами, основна увага курсу приділятиметься практичним аспектам застосування криптовалюти як фінансового активу для інвестицій. Невмиваний обіцяє, що пояснюватиме теорію і розповідатиме про можливості на прикладі реальних кейсів компаній, що займаються розробкою криптовалютних проектів.

Тож, випускник Pre-MBA «Управління фінансами», який прослухає курс «Криптовалюти як джерело залучення інвестицій для бізнесу», говорить Невмиваний,