Старт програми “Менеджмент та лідерство”: пошук індивідуальних формул успіху в управлінських рішеннях

19 квітня 2021

16 квітня новий набір слухачів розпочав навчання в МІМ за програмою pre-MBA Менеджмент та лідерство. Зважаючи на карантин, відкриття і перші лекції для 28 учасників відбулися у форматі онлайн.

«У вашій програмі не буде нічого схожого на курси з серії «я успішний, ось мій досвід, повтори те, що робив я, і ти будеш успішним також». А буде спільний з вами пошук, аналіз і структуризація інформації, пошук управлінських рішень, які кожного разу будуть іншими, бо змінюються обставини. Управлінські рішення – це, перш за все, критичне мислення. Програма pre-MBA Менеджмент та лідерство – про «soft skills», тобто про людей. Може здатися, що ця програма найлегша, найпростіша, бо у ній немає обрахунків і фінансового аналізу. Але, якщо казати відверто, насправді вона найскладніша, адже з людьми працювати непросто і виснажливо, бо є якісь припущення, але немає універсальних алгоритмів», – сказала під час відкриття програми Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Програма pre-MBA Менеджмент та лідерство – середньострокова і триватиме півроку. Окрім напрацювань і методик, які використовують у найкращих світових бізнес-школах (наприклад, Гарвадська гра-симуляція «Еверест»), у програмі достатньо практичного матеріалу, що відображає українські реалії, адже всі викладачі мають сучасний управлінський досвід.

Говорячи про те, що спонукало до рішення щодо навчання, слухачі найчастіше називали успішний досвід людей з оточення, які пройшли програму, рекомендації колег та знайомих, спостереження за їхніми змінами та зростанням.

Ми бажаємо нашим слухачам втілення найамбітніших управлінських планів, і нехай вірним супутником і помічником у цьому стануть знання, здобуті в МІМ!

Нагадуємо, що наступною відкривається програма pre-MBA Маркетинг – старт 23 квітня!