Тисяча ветеранів безоплатно зможуть прослухати курс з макроекономіки від Михайла Кухаря та Бізнес-школи МІМ

01 лютого 2023

Тисяча ветеранів матиме змогу отримати базові знання з макроекономіки від викладача Бізнес-школи  МІМ Михайла Кухаря. Для слухачів курсу це буде безоплатно, адже кошти на ці потреби були зібрані на Великій щорічній конференції від команди Ukraine Economic Outlook, яку очолює Михайло Кухар.

Запис ефіру “МІМ. Економічний фронт”, присвячений цій темі, можна переглянути повністю за посиланням.  А про основні переваги курсу, для кого він, коли розпочнеться, читайте коротко у нашому матеріалі.

Курс, який Михайло Кухар готує для ветеранів, по суті не відрізняється від того, який отримують під час навчання на МВА слухачі МІМ. Єдине, аби трохи спростити сприйняття, автор лекцій позбувся надміру формул та вищої математики.

Для кого будуть корисними ці знання? Передусім, для ветеранів, які займаються власним бізнесом, а також для тих, хто планує йти в політику чи в органи місцевого самоврядування. Курс буде важливою опорою для розуміння тенденцій та процесів, які відбуваються в державі, як Україна взаємодіє зі світом, у тому числі, через фінансові інституції, як то Центральний Банк чи Міжнародний Валютний Фонд.

На сьогодні існує план сформувати кілька потоків слухачів – кожна з груп прослухає 12 годин. Навчання заплановане онлайн, але це будуть не записи, а живі лекції. “Я не наважувався гратися з записами в мирний час з мирними людьми, і я не буду робити цього з поваги до військових. Я ніколи не читав військовим, для мене важливі будуть запитання і реакції на лекції, їхнє коригування. Я думаю, курс для ветеранів буде інакшим за той, що я читав в Бізнес-школі. Я хочу розбити слухачів на потоки і зробити все по-людськи -  думаю, це найменше, що ми можемо зробити з Бізнес-школою МІМ для захисників», – ділиться планами Михайло Кухар.

Головна умова, на яку варто зважати при подачі заявки, – усвідомлення того, навіщо людині потрібен цей курс, адже він точно не з простих, і чи готова людина приділити час, щоб розібратися у матеріалі.  «Предмет має бути щиро цікавим для вас, а все інше зроблю за вас я», – наголошує Михайло Кухар.

Запуск курсу планують після Перемоги, щоб дати змогу навчатися тим, хто сьогодні виконує бойові завдання, бо заради них і була задумана ця програма.

«Війна – складний час для викладання, коли ти маєш вкладати велику кількість емоцій, збираєш себе після новин, переживаєш за рідних і близьких. І честь і хвала тим, хто знаходить в собі внутрішні сили і мужність вчитися зараз у МІМ», – додає Михайло Кухар.

Подати заявку на курс можна тут.