Традиція відзначення кращих магістерських робіт: переможниця цього року - Марина Афанасьєва

11 серпня 2021

В МІМ є цікава традиція. Щороку Голова наглядової ради МІМ Віталій Гайдук відзначає найкращу магістерську роботу. У нинішньому випуску МВА переможницею стала Марина Афанасьєва, директор з управління міжнародними проєктами розвитку та дослідного виробництва ТОВ Асіно Україна.

Тема її магістерської роботи – «Система інтегральної оцінки інвестиційних проектів на прикладі компанії «Асіно Україна». Науковий керівник проєкту – доцент кафедри менеджменту та економіки МІМ, к.ф-м.н. Сергій Воронов, роль якого у написанні роботи Марина Афанасьєва називає вирішальною:

«Можу сказати з власних вражень та з відгуків своїх одногрупників, що так старанно, як над дипломними роботами в МІМ, ми не працювали навіть коли отримували першу вищу освіту. Це дійсно було енергозатратно з огляду на час і на наші зусилля. Упевнена, що як мінімум наполовину це результат роботи і мого керівника Сергія Воронова безпосередньо, бо він задав мені вектор побудови системи, яку можна було б застосувати на практиці. При виборі теми роботи ключовим для мене було практичне застосування результату, бо ми всі люди дорослі, цінуємо свій час і не хочемо його витрачати марно. Ще на курсі з проєктного управління Сергій Воронов давав нам матеріал, який 100% підходив мені для вирішення моїх робочих питань, і як наслідок, став інструментом для виконання робочих завдань. Дуже цінним був постійний зв’язок та фідбек з керівником, який допомагав мені рухатися у правильному напрямку через призму його критичного мислення, оцінки і погляду на речі нестандартно».

Компанія вже почала тестування запропонованої Мариною Афанасьєвою системи оцінки. Сама ж авторка вважає свою перемогу певним поштовхом до подальшого розвитку і щаблем для нового кроку в житті. Але також і викликом та великою відповідальністю, оскільки попереду практична робота з впровадження.