Третя група кадрового резерву Нацбанку України завершила навчання в МІМ

14 травня 2021

17 випускників Програми розвитку кадрового резерву Національного банку України успішно завершили своє навчання в МІМ і отримали сертифікати. Всього у співпраці з НБУ бізнес-школа підготувала три групи слухачів, а це - 77 співробітників установи. 12 з них вже отримали підвищення і посіли цільові керівні посади, на які їх готували.

Президент МІМ, Ірина Тихомирова подякувала Нацбанку за довіру і висловила сподівання на подальшу співпрацю.

«Я дякую НБУ, за те, що він довірив нам навчати цю групу. Для нас це була і честь, і можливість працювати з установою в особі слухачів програми, як з інституцією, яка розвивається успішно, приймає рішення і вчить своїх співробітників. Тільки ті компанії, які зростають, бачать своє майбутнє і мають стратегічні плани, навчають своїх співробітників. Так робить НБУ, а значить вірить в те, що люди – це найбільш цінний актив».

Зі свого боку директор департаменту персоналу НБУ Любов Писана під час вручення сертифікатів поділилась інформацією, що четверо слухачів з групи були призначені на різні керівні посади у процесі навчання.

«Я хочу подякувати МІМ як партнеру за плідну, якісну і тривалу співпрацю з НБУ в рамках підготовки кадрових резервістів, майбутніх керівників підрозділів різних рівнів Нацбанку. Я сподіваюся, що наша співпраця і надалі триватиме, тим паче, ви визнані найкращою бізнес-школою на українському ринку. Я особисто буду ініціювати навчання спеціалістів кадрового резерву. Адже працівники на керівних посадах мають бути підготовлені не тільки з фахової точки зору, а й у напрямку адміністративних навичок, розвитку лідерства, здатності формувати команди».

Саме розвитку лідерських компетенцій було відведено левову частку навчального часу, який був наповнений лекціями, тренувальними вправами і практикумами – цим напрямком цілком опікувався директор програми МВА Олександр Сударкін. Незважаючи на те, що навчання відбувалося в онлайн режимі, група була активною, і це принесло свої результати.

«Для того, щоб бути хорошим керівником, треба не просто знати щось, а передусім працювати із собою. Бо найліпший інструмент впливу керівника і змін, які робить керівник, –  це він сам. Я розумію, що для вас було непросто, хтось підключався-відключався під час онлайн-сесій, але коли ви працювали в двійках-трійках, ви постійно були активні і ви змінювали себе. Я бачив ваш зріст протягом усієї програми. І за ці зусилля і ці зміни я вам щиро дякую».

Вітаємо наших випускників і бажаємо успішної реалізації здобутих знань на практиці!