У Бізнес-школі МІМ розпочала навчання нова група pre-MBA «Управління фінансами»

29 листопада 2021

Усі 5 програм нового набору pre-MBA у зборі! Група "Управління фінансами" приєдналася до інших 4 програм: "Бізнес", "Менеджмент та лідерство", "Маркетинг" та "Управління бізнес-процесами", які стартували протягом жовтня-листопада 2021 року.

Програма pre-MBA "Управління фінансами", на якій вивчаються основні аспекти фінансового менеджменту для забезпечення високої фінансової стійкості компанії та ефективного використання ресурсів, була першою середньостроковою програмою в Бізнес-школі МІМ.

«Ідея фінансової програми – сформувати не лише у фінансистів, а й у менеджерів з абсолютно будь-яким бекграундом, цілісне бачення фінансової системи та її ролі в управлінні компанією протягом досить короткого відрізку часу (півроку). Програма завжди доповнюється у зв'язку з новими тенденціями в Україні та світі. У тому числі ви дізнаєтеся, як цифрова трансформація бізнесу впливає на фінансову систему компанії», - зазначив Володимир Данько, директор програми pre-MBA «Управління фінансами».

Кирило Нагорний, помічник Моні в Маркетинговому бюро Monya Gets, співзасновник спільноти менторів і наставників Board у Харкові, зазначив, що фінансова програма – саме те, що йому потрібно в даний момент часу: «Мій фокус уваги пов'язаний з маркетингом та фінансами. Зараз я працюю над збільшенням вартості бізнесу, тому навчання на цій програмі – один із способів зрозуміти сучасні методи, теорії та практики, пов'язані з управлінням фінансами у компанії».

Вітаємо нових слухачів у великій та дружній родині МІМ – попереду у вас багато інсайтів та звершень!