У МІМ-Київ ділилися досвідом ефективного застосування коучингу в житті та бізнесі

19 травня у Бізнес-школі МІМ-Київ в рамках Міжнародного тижня Коучингу ICF досвідом ефективного застосування коучингу в житті та бізнесі

22 травня 2017

19 травня у Бізнес-школі МІМ-Київ в рамках Міжнародного тижня Коучингу ICF досвідом ефективного застосування коучингу в житті та бізнесі ділилися провідні практики на сертифіковані коучери: Анна Драгомирецька (сертифікований професійний коуч Erickson College International), Лілія Луць (коуч ICF, NLP-практик), Лідія Радічі-Шпаковська (сертифікований коуч міжнародного класу ICF, РСС, NLP-практик), Владислав Мороз (професійний коуч (Erickson Coaching Institute), член ICF, MBA МІМ-Київ).

Відкривала захід Аліна Кравченко, президент Міжнародної Федерації Коучингу ICF Україна, яка повідомила присутнім радісну новину про те, що цього року Україна приєдналася до Міжнародного тижня коучингу вже як країна, де офіційно створено відділення Міжнародної федерації коучингу (International Coach Federation, ICF) – ICF Ukraine Chapter. Міжнародна федерація коучингу – лідер у встановленні стандартів коучингової етики та компетентності в усьому світі і займається акредитацією навчальних програм (ACTP і ACSTH, ССE), сертифікацією коучів (ACC, PCC, MCC), має понад 27 000 членів організації та більше 120 відділень у всьому світі.
Доповіді спікерів охопили всі найактуальніші проблеми особистісного та професійного розвитку. Владислав Мороз зосередився на питаннях розвитку особистості, що базується виключно на сильних сторонах і дав декілька рекомендацій стосовно того як розгледіти і вдало використовувати свої таланти. Лідія Радічі-Шпаковська розповіла про застосування коучингу в якості ефективної моделі управління бізнесом і на тому, які вигоди це дає компанії та керівництву. Лілія Луць розказала про міфи і реальність функціонування бірюзових організацій, а Анна Драгомирецька – про причини та ознаки професійного вигоряння.
На завершення зустрічі відбулися демо коуч-сесії, під час яких всі присутні могли побачити, як виглядає справжня професійна коуч-сесія, чим відрізняється від стратегічної сесії чи сеансу психоаналізу, і що є її результатом. МІМ-Київ дякує спікерам за змістовну зустріч і бажає всім учасникам результативних пошуків відповідей на особисті і професійні питання.