У партнерстві з кращими

На перших позиціях рейтингу бізнес-шкіл від Financial Times опинилися два партнери Бізнес-школи МІМ

06 листопада 2020

Щорічний рейтинг бізнес-шкіл, який публікує авторитетне британське видання Financial Times, є найглобальнішим і найпрестижнішим у світі. Присутність в сотні кращих освітніх закладів за версією FT – визнаний показник якості у сфері бізнес-освіти. Місце в рейтингу Financial Times залежить від багатьох критеріїв, серед яких кар'єрне зростання випускників, новаторський потенціал шкіл, етнічне та соціокультурне різноманіття колективу слухачів та викладацького складу. Ранжування бізнес-шкіл залежить в тому числі і від того, як виросли доходи випускників у порівнянні з рівнем їх доходів до навчання. На основі опитування визначається і «Value for money», тобто наскільки виправдано було вкладення коштів у навчання за програмою MBA в тій чи іншій школі.

Цього року наші колеги і партнери очолили рейтинг у двох категоріях: China Europe International Business School (CEIBS) посіла 2 місце у Топ-100 світових програм Executive MBA та Institute for Management Development (IMD) здобула абсолютну перемогу, виборовши 1 місце серед відкритих програм Executive Еducation!

Тож вітаємо Китайсько-європейську міжнародну школу бізнесу з підняттям на три позиції всього за один рік! «Оскільки економіка Китаю продовжує демонструвати стійкість, незважаючи на важкий рік, CEIBS проявила себе своєрідним мостом для економічного та культурного обміну між Китаєм та світом, водночас виступаючи платформою для процвітання лідерів бізнесу», – відзначив Ван Хун, Президент CEIBS. 

В листопаді 2019 року в Шанхаї відбувся міжнародний модуль для групи SE МВА Бізнес-школи МІМ. Перебуваючи в CEIBS, наші слухачі дізналися багато фактів та отримали інсайди, які допомогли їм краще розібратися в феномені китайського лідерства на світовому ринку e-commerce, а також здійснили бізнес-візити до телекомунікаційного концерну Huawei та виробника автомобілів Geely. 

У свою чергу IMD вітаємо зі стабільним першим місцем серед відкритих програм Executive Education, яке бізнес-школа впевнено тримає вже дев'ятий рік поспіль. 

«Оскільки ми всі стикаємося зі складними викликами в умовах сучасності, ми усвідомлюємо, що це час великої невизначеності, але також час просування вперед. Обґрунтування подальшої освіти керівників базуватиметься на переконанні клієнтів, що наші пропозиції – це аспірин, а не вітаміни», – впевнений  Жан-Франсуа Мандзоні, Президент IMD (Лозанна, Швейцарія).  

Співпраця і дружні зв’язки МІМ з IMD мають багаторічну історію, адже IMI-Geneva, один з попередників IMD, є співзасновником Бізнес-школи МІМ. Наша бізнес-школа – ексклюзивний партнер дослідження конкурентоспроможності для рейтингів World Competitiveness Rankings, які складає IMD: ми представляємо Україну, працюємо зі статистичними даними та робимо опитування експертної панелі, яка складається з керівників бізнесу. 

Ми впевнені, що і надалі CEIBS та IMD триматимуть лідерські позиції у сфері бізнес-освіти, а ми реалізуємо безліч цікавих партнерських проєктів на користь наших слухачів!