«Укроборонпром» навчатимуть передовим західним підходам в управлінні підприємствами оборонної промисловості

​13 березня у МІМ-Київ розпочали навчання керівники підприємств оборонної промисловості ДК «Укроборонпром». Програма стала спільним проектом «Укроборонпрому» та Thunderbird School of Global Management в партнерстві з МІМ-Київ.

15 березня 2017

Створення цієї програми, яка з’явилась завдяки співпраці Концерну з посольством США, дозволить застосувати в українській оборонній промисловості передові західні підходи в управлінні підприємствами та підвищити ефективність управлінських рішень. Програма для «Укроборонпрому» складається з 3 модулів, під час яких слухачі отримають повний набір аналітичних, управлінських, лідерських і стратегічних інструментів. Протягом 2 перших модулів зі студентами працюватимуть викладачі МІМ-Київ, питання лідерства і стратегії під час останнього модулю розкриють американські колеги, зокрема, курс «Personal managerialskills» викладатиме Марк Браун.

«Ще два роки тому в спілкуванні з представниками посольства США в Україні ми наголосили, що одна зі значимих вимог – освіта для менеджерів оборонно-промислового комплексу. За цей час був знайдений вищий навчальний заклад і розроблена освітня програма. Досвід наших західних партнерів з Thunderbird School of Global Management дозволить підвищити професійний рівень та використати його для подальшого розвитку оборонних підприємств», – підкреслив генеральний директор Концерну Роман Романов під час відкриття програми.

Про підходи Thunderbird School of Global Management в навчанні працівників оборонного сектору розповів Патрік Тонаре, директор по роботі з клієнтами Thunderbird School of Global Management у Європі. Окрім МВА, бізнес-школа готує спеціалістів ще за одним напрямком – на програмах управлінського розвитку навчання проходить менеджмент компаній оборонної галузі. Враховуючи потреби компаній, Thunderbird School of Global Management розробляє для них індивідуальні програми. Саме такого типу програма для ДК «Укроборонпром» розпочинається в МІМі.«Подібної програми для працівників оборонного сектору в Україні до сьогодні реалізовано не було. Переконані, що значний досвід й інноваційність Thunderbird School of Global Management разом із експертизою МІМ-Київ допоможуть реалізувати максимально успішну програму. Ми пишаємося тим, що робить ваша компанія, і як громадяни хочемо, щоб вона ставала сильнішою. Тож, зі свого боку, докладемо максимум зусиль, щоб ваше професійне зростання відбулося», - зазначила президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова.Програма «Укроборонпрому» - відповідь на можливості і спеціалізацію компанії. Тож нехай це навчання менеджерів Концерну принесе позитивні результати не тільки в сфері експорту озброєння, а й допоможе нашим солдатам надійно захищати Батьківщину.