Урочисте вручення дипломів МВА: поповнення у родині випускників МІМ

03 квітня 2018

У п'ятницю, 30 березня, в Бізнес-школі МІМ відбувся урочистий випуск двох груп MBA і групи Senior Executive MBA.

Події передували два роки навчального процесу, під час якого слухачі програм осягали сучасні технології управління. «МВА - це не про знання або навички, які можна освоїти самостійно. Це про нові ідеї, впевненість в своїх силах, готовність діяти. І, звичайно ж, про співтовариство нових бізнес-партнерів, колег і друзів», - зазначила Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

Диплом магістра бізнес-адміністрування, який отримали випускники програм MBA, визнається в усьому світі і є єдиним в Україні, що має відразу дві міжнародні акредитації: IQA від CEEMAN і AMBA.

Відносини Бізнес-школи та її випускників не закінчуються із врученням диплома. Слухачі навчальних програм в МІМ стають учасниками спільноти - 6000 успішних бізнесменів і управлінців, потенційних партнерів, роботодавців або інвесторів. До слова, найближчий Форум випускників Школи відбудеться влітку цього року.

Багато хто з випускників МІМ повертаються до Бізнес-школи для продовження навчання. Так, наприклад, випускник MBA Олександр Вовк раніше навчався на програмі «Управління змінами». За словами Олександра, диплом магістра бізнес-адміністрування дозволив йому отримати нові та систематизувати вже наявні знання.

За традиції, яка сформувалася у МІМ, під час випуску був оголошений автор кращої дипломної роботи цього року. Претендентами були 5 слухачів програм MBA, відібрані до шорт-листа випускною комісією. Переможницею стала Олена Ковальова, яка отримала пам'ятний подарунок.

Фотозвіт.