Успіх у цифровому майбутньому: лекція Кайхана Кріппендорфа для ReІnforceUA

10 квітня 2023

Про нашого наступного спікера лауреат Нобелівської премії Мохаммед Юнус сказав: "Кайхан показує, що з переконливою ідеєю кожен може змінити світ". Його ексклюзивна лекція для української аудиторії буде присвячена тому, як компанії можуть продовжувати змінювати свою стратегію, перетворюватися та працювати над новими ідеями для зростання.

Запрошуємо до онлайн-зустрічі з Кайханом Кріппендорфом, провідним лідером думок за версією рейтингу Thinkers50, учасником списку Топ-30 менеджмент-професіоналів 2022 року за версією Global Gurus. Він прочитає лекцію на тему «Перевершити конкуренцію: як досягти успіху в цифровому, гнучкому, цілеспрямованому майбутньому» цієї середи, 12 квітня. Розпочинаємо традиційно о 18.00 за Києвом. Для того, що переглядати стрім в режимі реального часу та мати змогу поставити спікеру запитання, реєструйтеся: https://reinforceua.com/lectures/44.

Спираючись на власну книгу "Outthink the Competition", Кайхан пропонує систематичний процес та набір перевірених інструментів стратегії бізнесу, які він використовував з більш ніж 300 клієнтів майже у всіх галузях для створення інноваційних стратегій та ідей для зростання, що згенерували понад 2,5 млрд доларів виручки. Під час зустрічі зі спікером ви дізнаєтеся:

- Як використовувати The Outthinker Process® для генерації потужних ідей, які можуть привести до позитивних результатів на всіх рівнях бізнесу;

- Як знайти "четверту опцію": варіант за межами очевидних виборів;

- Playbook Outthinker: п'ять стратегічних наративів, які варто використовувати зараз;

- Простий підхід, щоб не відкидати "божевільні" ідеї та заміни їх на переможні рішення;

- Як видобути цінність внутрішніх ідей для стимулювання органічного зростання;

- Як допомогти та надихнути своїх співробітників, щоб вони були готові діяти для розробки, тестування та масштабування інноваційних ідей задля зростання.

Не пропустіть унікальну можливість запозичити ідеї та досвід одного з провідних мислителів сучасності – приєднуйтеся до проєкту ReІnforceUA вже зараз!