Від інтуїції до налагоджених бізнес-процесів: стартувала нова програма pre-MBA 

01 грудня 2021

Завжди робили інтуїтивно, а тепер є бажання зрозуміти, як має бути правильно і подивитися, як це працює в інших. Такою є чи не найчастіша мотивація слухачів, які щойно розпочали навчання за програмою pre-MBA «Управління бізнес-процесами», коли вони розповідають про те, що їх привело до МІМ.

Вячеслав Покотило, директор програми  pre-MBA «Управлінням бізнес-процесами», наголосив, що після завершення навчання випускники МІМ можуть з упевненістю змагатися за рівнем знань із випускниками провідних бізнес-шкіл світу. Підтвердження рівня знань, які отримують слухачі, – у тих акредитаціях і відзнаках, які МІМ отримав у тому числі й цього року. Йдеться про 5-річну акредитацію AMBA (Association of MBAs) і BGA (Business Graduates Association) та «4 пальмові гілки» за міжнародним рейтингом Eduniversal. 

- Ми працюємо з дорослими людьми, які прийшли до нас вже після того, як створили і уявляють для себе, що таке бізнес і практично цим займаються. Чому, маючи досвід, приходять? Бо виникають якісь запитання – що робити далі, чи все добре чи можна зробити десь краще? Або виникають  прогалини в загальному уявленні,  бо з одного боку, це люди, а з іншого – якісь цифри, числа і хочеться ці речі якось узагальнити. МІМ – це хороше місце для того, щоб зустрічатися із старими друзями і заводити нові знайомства, - наголосив Вячеслав Покотило.  

Ми запитали слухачів програми про те, що ж підштовхнуло їх знову зануритися у навчання.

Максим Андріяка, заступник генерального директора з економічних питань ТОВ «Яготинський маслозавод»: 

- До цього я 17 років працював у банківській системі, останні 4 роки працюю в молочному бізнесі. Про МІМ я знаю досить давно – ще у 2001 році мої колеги проходили тут навчання. Частково з їхніх рекомендацій і визріло моє рішення. Одна з причин, чому я тут, це спілкування і знайомства, а інша – різниця між сферою банківських послуг і виробництвом. Хочу отримати нові теоретичні знання і доповнити свій практичний досвід.

Віктор Хільчишин, засновник і директор ТОВ «Світ Покрівлі»:

- Наша компанія почала розвиватися, бізнес-процеси працюють, але ще не так, як потрібно. Ми відкрили представництво у Києві два роки тому і почали розвиватися. Виявилося, те, що я впроваджував в іншому місті, тут не працює. Зараз ми будемо розширювати наші представництва і є потреба об’єднати процеси. Зіткнувшись з проблемами, які я не можу сам вирішити, почав шукати в інтернеті бізнес-школу і натрапив на МІМ. Я збирав інформацію і відчув, що саме тут є те, що буде мені корисним.

Аделіна Полтавська, продакт директор «ТОВ «Проксіма Рісерч Інтернешнл»:

- Рекомендацію пройти навчання в МІМ отримала від людини, яка зараз закінчує тут МВА. Завдяки знанням, отриманим тут, вона пройшла відбір на СЕО і за всіма критеріями була найкращою. Мені здається, це той промовистий показник, який не можна обійти увагою. Зараз у мене в розробці пять продуктів, від двадцяти до сотні осіб у кожному проєкті, тож це ціле розгалуження бізнес-процесів. Що з ними робити, я і хочу знати. Зараз у компанії йде реструктуризація всіх процесів, але ми працюємо більше інтуїтивно. Хочеться навчитися робити це правильно і обмінятися досвідом з іншими людьми.