Велика презентація програм у МІМ

11 червня 2018

Нещодавно у Бізнес-школі МІМ розпочався набір на осінні програми pre-MBA та програми MBA і SE MBA 2019 року. З метою допомогти майбутнім слухачам правильно обрати напрям навчання для подальшого професійного розвитку 7 червня у МІМ пройшла Велика презентація програм.

За традицією, яка склалась у Школі, зустріч проводив Олексій Виноградов, Віце-президент МІМ, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н. Олексій детально розповів про переваги кожної з програм та їх головну спільну мету – формування системного погляду на бізнес.

«Ми навчаємо дивитись на бізнес як на об’єкт управління. Неважливо, в якій сфері ви працюєте зараз чи якою підприємницькою діяльність будете займатись у майбутньому, у вас з’явиться системний погляд», - зазначив Віце-президент.

Олексій Виноградов наголосив, що обирати програму для навчання необхідно, виходячи вже з існуючого досвіду та потреб. Так, наприклад, для керівників середньої ланки та власників невеликого бізнесу розроблені програми pre-MBA. Вони надають можливість лише за півроку суттєво поглибити свої знання у одному із напрямків: маркетингу, управлінні фінансами, менеджменті та лідерстві, управлінні бізнес-процесами. Ще одна програма pre-MBA «Бізнес», що триває трохи більше, 9 місяців, дозволяє охопити усі вищезазначені сфери та систематизувати свої знання в більш широкому сенсі.

«Програми pre-MBA надають цілісне бачення процесів», – зауважив слухач програми pre-MBA «Бізнес» Сергій Рибальченко, який прийшов на презентацію, аби поділитись з аудиторією власним досвідом та враженнями від навчального процесу. Об’єм нових знань та інформації, які надають викладачі Школи, майже невичерпний. «Кожен забере із собою стільки, скільки зможе забрати», - додав Сергій.

Програми MBA та SE MBA розраховані на ТОПів та власників великого бізнесу, які мають значний управлінський досвід. Протягом двох років слухачі цих програм опановують інструментарій, необхідний для ухвалення успішних рішень, отримують глибоке та всеосяжне розуміння функціонування бізнесу як єдиної системи та відкривають нові можливості для особистісного росту і професійного розвитку за рахунок нетворкінгу.

«Під час навчання на програмі MBA відбувається спілкування двох груп, вечірньої та модульної. Це приблизно шість десятків успішних людей, які займаються улюбленою справою. Їх спілкування в аудиторіях та поза ними народжує цікаві ідеї та проекти. Лише у моїй групі я можу навести приклад декількох бізнесів, які були створені слухачами саме під час навчання», - розповів присутнім Дмитро Бондар, який цьогоріч отримав диплом Master of business administration у МІМ.

Ще одна особливість програм MBA та SE MBA – міжнародний модуль, протягом якого слухачі знайомляться із досвідом ведення бізнесу у провідних компаніях США та ПАР. «Під час поїздки до Америки ми відвідали General Electric, Uber та інші компанії. Потрапляючи туди, ти бачиш, як роблять бізнес американці, та розумієш, куди необхідно рухатись, працюючи тут, в Україні, та які тренди прийдуть на наш ринок лише через 5-10 років», - додав Дмитро.

Зазначимо, що на старті вступної кампанії у Школі діють спеціальні умови – знижені ціни на оплату навчання. Сплатити за участь на програмах зі знижкою можуть усі бажаючи з 1 червня до 25 липня 2018 року включно.