Велика презентація програм за тиждень до підняття цін

20 вересня 2019

У Бізнес-школі МІМ триває набір на програми МВА та Senior Executive MBA, які стартують в лютому 2020 року, та на середньострокові програми лінійки Pre-MBA:

Pre-MBA «Бізнес» (стартує 1 листопада 2019 року);
Pre-MBA «Маркетинг» та Pre-MBA «Менеджмент і лідерство» (старт 15 листопада 2019 року);
Pre-MBA «Управління бізнес-процесами» (старт 22 листопада 2019 року);
Pre-MBA «Управління фінансами» (старт 22 листопада 2019 року).

Традиційно в період набору Бізнес-школа проводить презентації програм. Мета таких зустрічей, які відбуваються в навчальних аудиторіях МІМ, ближче познайомити майбутнього слухача з Бізнес-школою, її історією, місією та особливостями організації навчання, а також допомогти правильно обрати напрям навчання для подальшого професійного розвитку.

19 вересня у МІМ пройшла Велика презентація програм. Зустріч проводив Олексій Виноградов, Віце-президент МІМ, доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н. Олексій Виноградов наголосив, що обирати програму для навчання необхідно, виходячи вже з існуючого досвіду та потреб. Так, наприклад, для керівників середньої ланки та власників невеликого бізнесу Бізнес-школа пропонує спеціально створені програми pre-MBA. Вони надають можливість лише за півроку суттєво поглибити свої знання у одному із напрямків: маркетингу, управлінні фінансами, менеджменті та лідерстві, управлінні бізнес-процесами. Ще одна програма pre-MBA «Бізнес», що триває трохи більше, 9 місяців, дозволяє охопити усі вищезазначені сфери та систематизувати свої знання в більш широкому сенсі.

Програми MBA та SE MBA розраховані на ТОПів та власників великого бізнесу, які мають значний управлінський досвід. Протягом двох років слухачі цих програм опановують інструментарій, необхідний для ухвалення успішних рішень, отримують глибоке та всеосяжне розуміння функціонування бізнесу як єдиної системи та відкривають нові можливості для особистісного росту і професійного розвитку. Ще одна особливість програм MBA та SE MBA – міжнародний модуль, під час якого слухачі знайомляться із досвідом ведення бізнесу у провідних компаніях США та ПАР.

Зазначимо, що 27 вересня відбудеться остаточне підвищення цін на програми Бізнес-школи МІМ. Відповідно до вашого вибору ви маєте можливість заощадити від 4-х до 28 тісяч гривень. Для того, щоб зарезервувати собі місце у групі за актуальними цінами, вам потрібно:
- залишити заявку на сайті 
- написати листа на адресу ol@mim.kiev.ua
- зателефонувати за номером +380 67 339 8055.