Відкриття модульної програми MBA 2016-2018 у МІМ-Київ

03 лютого 2016

1 лютого у бізнес-школі МІМ-Київ стартувала модульна програма MBA 2016-2018. В цей важливий для учасників програми день їх привітали із початком навчання президент бізнес-школи Ірина Тихомирова та віце-президенти Олексій Виноградов і Юрій Мартинюк.

Президент МІМ-Київ такими словами розпочала свою промову: «Хочу подякувати вам за те, що ви обрали МІМ-Київ. Я сподіваюсь, що наступні два роки будуть наповнені новими знаннями, творчістю та важливими кроками у кар’єрі, а також стануть початком нашої з вами довгої дружби. І я повинна вам сказати, що рішення прийти вчитись на програму MBA – це дуже сміливий крок, оскільки це навчання потребує великих інвестицій часу та зусиль. Проте я хочу вас запевнити, що ці інвестиції є вкрай вигідними та швидко окупаються». Ірина Тихомирова також зазначила, що досвід попередніх поколінь випускників програми MBA свідчить про здатність навчання суттєво змінювати бачення бізнесу, оскільки примушує під кардинально новим кутом зору подивитись на вже існуючий досвід та багаж знань.
Під час сесії знайомства учасники групи розповідали про себе, ділились своїми очікуваннями та мотивацією до навчання, зазначаючи, що потребують певної систематизації своїх знань, а також поєднання практичних знань із теоретичною базою. Розповідали вони і про свої захоплення та корисні для групи вміння.
В інших привітальних промовах звучали побажання продуктивних та успішних двох років навчання, а також максимальної віддачі від проведеного в бізнес-школі часу.

Бажаємо новоприбулим слухачам успішної реалізації поставлених цілей, результативних професійних та творчих пошуків і приємного навчання у МІМ-Київ!